Autor Zpráva
beny97
Profil *
Pokouším se dělat web pomocí pozicování v css. Trochu jsem se do toho zamotal a teď mám na jedné stránce chybu a nevím co mám špatně. Na stránce http://www.mujweb.cz/www/kasparekk/program.html se mi posouvá celá stránka jako by tam byl nějaký text dole ale není. Celá stránka by se měla vejít vždy jen na jednu obrazovku ale tady tomu tak není. Neporadíte někdo?
Yuhů
Profil
chybu tam nevidím, je to divné

Tohle jsou přesně případy, kdy na to doporučuju pohnat validátor, jestli tam nechybí nějaké uvozovky nebo zavírací tagy.
Plaváček
Profil
Bohužel přes veškerou snahu jsem se v tvém kodu nevyznal, ale chyba bude v tom, že v kodu máš překřížené tagy (začínáš SPAN, ale ukončený ho máš jako DIV), navíc máš v elementu SPAN uzavřený nadpis H1 - což nejde, protože blokový prvek uvnitř řádkového být nesmí.. a tak dále a tak dále. Bohužel nemám tolik času, abych ti stavěl celý kód, takže jenom doporučení - zační znovu, protože v tomto případě mi nepomohlo ani odmazávaní definic v CSS.
mracek
Profil *
Jj, jestli tam mas takovehle veci, jakoze span ukonceny /div , pak urcite projed stranku validatorem. Program najdes treba na adrese:
http://www.htmlvalidator.com/

Ten ti tyhle chyby zahlasi, pochopitelne english, ale da se z toho zjistit, oc jde. Popisek je dost presny a nekdy rika i presne reseni.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0