Autor Zpráva
Mark
Profil
Potřeboval bych poradit s vnořeným číslováním.Tedy udělal jsem si vnořené číslování obsahu, ale počitá to špatně. Byl o tom článek i na intervalu, ale ten mi nefunguje. Jedná se mi o následující kód:

<style type="text/css">
ol { counter-reset: item }
li { display: block }
li:before { content: counters(item, ".") " "; counter-increment: item }
</style>

<OL>
<LI>item</LI>
<LI>item</LI>
<OL>
<LI>item</LI>
<LI>item</LI>
<LI>item</LI>
<OL>
<LI>item</LI>
<OL>
<LI>item</LI>
</OL>
<LI>item</LI>
</OL>
<LI>item</LI>
</OL>
<LI>item</LI>
<LI>item</LI>
</OL>
<OL>
<LI>item</LI>
<LI>item</LI>
</OL>


Pokud u LI nedam na konci ty tagy /LI tak to zobrazi cislovani spravne, jenze ja se tomu nevyhnu, ty parove tagy tam musi byt. Poradite mi prosim nekdo jak to udelat nebo opravit?
Radek Hrabůvka
Profil
Příklad není validní. Nemůžu proto s jistotou vědět, co jsi myslel. Přiznávám, že na složitější "složitější" zanořené seznamy používám s výhodou wysiwig editor.

<ol>
<li>item</li>
<li>item<ol>
<li>item</li>
<li>item</li>
<li>item<ol>
<li>item<ol>
<li>item</li>
</ol>
</li>
<li>item</li>
</ol>
</li>
<li>item</li>
</ol>
</li>
<li>item</li>
<li>item</li>
</ol>
<ol>
<li>item</li>
<li>item</li>
</ol>
nakashi
Profil
konkretne mas spatne tohle:
  <LI>item</LI>

<OL>

to dalsi OLko ma byt soucasti toho LIcka, coz by mohl byt duvod, proc ti to funguje, jen kdyz nejsou ty LIcka uzavreny.
Mark
Profil
A jak by to tedy melo byt spravne, problem je, ze jak pise vyse uvedeny clen pan Hrabůvka, tak jsem udělal to, že jsem si udelal vnořený seznam přes wysiwig editor a ten mě vyplivnul to, co jsem produkoval, jen jsem na to pustil styl a ten měl zajistit pěkná číslovaní typu 2.3.1.1 item.
Mark
Profil
to nakashi: Už jsem Tě pochopil, jenže probém je, že mi to tak nevyplivne wysiwig editor. Když jsem to opravil na Tvůj způsob, tak už to čísluje správně. Editor používám FCKeditor. Jaký používáte vy editor
Radek Hrabůvka
Profil
Mám starý špatný Frontpage Express, byl u instalací MSIE 4.0, vybalil jsem si ho z fpesetup.cab souboru. Používám ho pouze na tabulky se sloučenýma buňkama a vnořené seznamy. NVU nestartuje tak rychle a taky neumí bezchybně vnořené seznamy. Kód pak vložím do PsPadu.
Mark
Profil
to RH: tak ja jsem to jiz asi vyresil, udelam to v FCKeditoru, prozenu to pak pres ereg_replace a odstranim vsechny koncove tagy li, pak i cislovani bude fungovat spravne. Ted jsem se pustil do reseni, kdyz budu mit vyslednou dokumentaci, tak convert do pdf. Zvazuji vyhody a nevyhody pdflib knihovny a pak tento convert .
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0