Autor Zpráva
zleba
Profil *
Potrebuji mit promeny pocet elementu s presne danymi rozmery na radce, to znamena, ze se tento pocet bude menit podle sirky okna. Siroke okno bude mit 2 radky po 8 elementech a uzke zase treba 4 radky po 4 elementech.
A jeste mam jeden pozadavek, a to zarovníní na stred.
float:left nebo float:right funguje ve vsech prohlizecich, ale elementy jsou zarovnane vlevo nebo vpravo.
Na diskusi jakpsatweb jsem se docet o css vlastnosti display:inline-block, ktera splnila absolutne ma ocekavani, kdyz jsem si vysledek prohlizel na Opere. Bohuzel jsem clovek tolerantni a chci, aby byly stranky priztupne alespon ve 3 zakladnich prohlizecich. IE byl v poradku (choval se stejne jak Opera), ale v Mozille se prvky s vlastnosti display:inline-block davaly kazdy na novy radek, coz jiste mym cilem nebylo. Nevite nekdo nejake reseni?
Vim, ze mi mozna budete rikat, ze FF se chova spravne a ze je to naopak chyba Opery a IE, ale myslim, ze to je navstevniku strankek jedno. Dulezita je funkcnost a ne prostredky, jak se k ni dostat.
Radek Hrabůvka
Profil
Co takhle text-align: center pro IE a pro moderní prohlížeče margin: auto? Zavržený tag center vykoná prakticky stejnou službu, takže máš na výběr.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0