Autor Zpráva
Hava
Profil *
Potreboval bych poradit jak udelam vysouvaci vertikalni menu, tak aby po najeti mysi doslo k rozbaleni podmenu ale aby se to podmenu otevrelo mezi hlavnimi odkazy, cili ty se automaticky posunuli niz v zavislosti na poctu odkazu v podmenu. Lze to nejak udelat PROSIM!!!
Pavel PS
Profil *
Myslíš toto? dělal jsem to pro kamaráda, asi to potřebuje upravit, pokud si to budeš stahovat, nezapomeň na ten hover.htc, jinak to nepojede v IE
habendorf
Profil
Proboha jen to ne, tohle přesně nesnáším a určitě nejsem sám. Příklad - jsem na "Škoda Favorit", jedu dolů, protože mě zajímá třeba "Technika a úpravy" a když na to najedu... to bych vraždil.
Hava
Profil *
No a jak to mam tedy resit kdyz mam hodne polozek robalovat klikem
habendorf
Profil
No klikem to je něco jiného, v tom příkladu je to hoverem. Jestli dobře chápu, hledáš JS tree. Teď už víš, co máš googlit :o)
Hava
Profil *
No ale porad nevim jak to mam udelat!!!
Pavel PS
Profil *
souhlasím s habendorfem, taky to menu napatří mezi moje oblíbence, kámoš ho chtěl tak jsem mu to udělal a tady se pokusil poradit... Já mám v oblibě normální vysouvací menu - u vertikálního směrem do strany a horizontálního dolů
Hava
Profil *
No a jak bych to mel udelat pomoci rozbalovaciho stromecku.Kdyz kliknu rozbali se dodmenu a zustane rozbalene a kdyz kliknu znovu tak se zabali?
habendorf
Profil
Pavel PS: To taky nebyla kritika tvé práce, ale tohoto druhu menu :o)

Hava: Pochop že tohle není primitivní záležitost na tři řádky, kterou ti někdo napíše za dvě minuty. Jak ti říkám, prostě googli "js tree menu", težko poradit něco lepšího.
Hava
Profil *
Tak uz jsem jedno docela pekne nasel. Jeste se chci zeptat zda je to ok kdyz to tam je resene pres tabulky. Cetl jsem ze je lepsi tabulky nepouzivat?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0