Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
cuz, udelal jsem si 3 sloupcovy layout, levy float left, pravy float right a prostredni sem jen odsadil zleva marginem, vse mam v jednom divu #page. Pokud napisu neco delsiho v levem nebo pravem menu nez je ve stredu, tak se mi ve FF nenatahuje div pade.. Vim ze je to zpusobeno tim, ze tam vlozim float, protoze jediny stredni, ktery nema float, tak se to u nej natahuje, jenze ja mam kolikrat menu vetsi nez obsah a potrebuju aby se mi to ve FF taky natahovalo.. Nevite jestli se to da nak vyrasit? Fakt dulezity diky.. Zandom..
Anonymní
Profil *
tak bys mel ten prostredni odsadit nejen z leva ale i z prava. Podivej se na blog Vita Dlouheho ma tam k stazeni 3-sloupcovy layout. Navic pokud by jsi to vlozil do divu, tak tam vloz cleaner, ktery bude mit clear:both a tim rekne kdy ma #page koncit, natahovat.
Jinak Zandome sleduji tvuj web, jses dobrej grafik.
Anonymní
Profil *
diky, prave ze ted delam novy projekt a potrebuju tohle vyresit :) ale ta page se prave ma natahovat podle vsech tech sloupcu vis a neathuje se jen posle prostredniho a to je spatne.. Jako dobre, ale potrebuju i podle tech kde mam float.. zandOm
Anonymní
Profil *
Dej tam paticku, ktera bude mi sirku celeho divu page a v css ji nastyluj jako clear:both, bude natahovat page a bude posledni v obsahu tak ze ji nic nepretecet. Zkus to.
Anonymní
Profil *
to si delas prdel ne? Tako ve jednoduche DIKY MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC.. POSIMAM PUSU JAKO SVINEEEE :D diky moc...
Anonymní
Profil *
jeste bych se chtel zeptat, kdyz mam ty 3 sloupcem jak udelam, aby vsechny byli slouhy jako je ten div page ve kterym to je.. zandOm..
Anonymní
Profil *
height 100% nejde.. znm.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0