Autor Zpráva
Goalie
Profil
Mám tu problém,který se mi nedaří řešit: Nastavil jsem aby se při přejetí myší text odkazu změnil na kurzívu a na tučné písmo. jenže zrada je v tom, že mi to odsunuje další text. Jde tomu nějak? Aby se třeba zmenšila mezera mezi odkazem a dalším slovem? Díky za radu!!! mimochodem ten kod zatim vypadá takto: a:hover {text-decoration: underline; color: #cc0000; background-color: #ffff11; font-style: italic; font-weight: bold} Díky
Anonymní
Profil *
to ti dela font-weight: bold; bud to zruš nebo to nastav i u a {}

23k
Goalie
Profil
No díky, ale já vim že mi to dělá to font-weight: bold. Špatně jsem to napsal. Chtěl sem vedět, jestli se to dá nějak obejít. Aby se to neposunovalo při tom mem puvodním kodu. Díky.
23k
Profil *
a { font-weight: bold;}
a:hover { color: red;}

proste nemuzes mit bold --> zadnej bold ...nebo obracene
to se ti pak bude posunovat dycky
Martin Kuželka
Profil
Možná zkus pro ten případ, když máš nastavený font-weight: bold, dát o něco menší velikost písma. řešení nic moc, ale možná to bude fungovat...
Petra
Profil
A nebo nastavit u toho bold menší letter-spacing, resp. větší letter-spacing u toho nebold.
Leo
Profil
Dobra rada - pri hover nepouzivejte nic, co muze zmenit velikost, tedy ani bold nebo italic. Zkuste zmenu barvy, barvy pozadi, atd. Leo
Goalie
Profil
Tak díky... nastavil jsem bold i v a {} a necham to tak... llibi se mi kdyz se pri prejeti zmeni pismo na kurzivu... Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0