Autor Zpráva
Mapak
Profil *
Tak jsem tu zase s jedním záhadným problémem. Na stránce mapak.wz.cz se mi zobrazuje na pravé straně prázdný prostor, který způsobuje, že se zobrazuje horizontální posuvník. Tento problém se týká hlavně Firefoxu a Opery. Posuvník se sice zobrazuje i v IE, ale tam jde asi jen o chybu při zaokrouhlování šířek divů, které jsou definovány v procentech (jsou to asi 3 px).
Mapak
Profil *
mapak.wz.cz. Řešil jsem to celý večer, ale nevyřešil. Marginy všech divů, které by mohli stránku zvětšovat do prava jsou nulové, tak nevím.
Mapak
Profil *
mapak.wz.cz. Sorry jsem *****, ten odkaz se mi nějak nepovedl. Takhle je to správně.
Leo
Profil
Podle vseho (a DOM inspektoru ve Firefoxu) vam to roztahuje div s id hlavickain, Leo
Mapak
Profil *
Děkuju, děkuju a do třetice děkuju! By lo to tak. Ten div s id hlavickain se roztáhnul po celé šířce hlavičky a pak se posunul podle mých instrukcí o 90 px doleva, ale byl průhledný a tak nebyl vidět. Jsem já ale trubka!
Ještě jednou děkuju!
Leo
Profil
Na tyhle problemy je - alespon ve Firefoxu ci Mozille - idealni prave DOM inspektor (v nabidce Tools), ten umoznuje nechat si probliknout libovolny element stranky a hned vidite jak je velky. Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0