Autor Zpráva
Romanticka
Profil *
Chtel jsem se zeptat. Muze byt web slozeny z tabulek jako je www.digitalvideo.wz.cz nebo je lepsi beztabulkovy web? A popr. v cem je lepsi?

A jeste jedna otazka. Jde web z tabulek nejak prevest do beztabulkoveho? Jen ze bych to nejak predelal v kodu abych to nemusel delat cely znova.

Delam to v dreamweaveru MX 2004

Diky moc!
Leo
Profil
Bojim se bojim je prosta a bezbolestna konverze z tabulek do beztabulek neexistuje, ale vyplati se. Leo
Romanticka
Profil *
Tak mi poradte, aspon ktera kniha by byla pro zacatecnika dobtra, abych se z ni mohl naucit css. Bude dobra - CSS Kaskádové styly od Petr Staníček?
Diky
Romanticka
Profil *
A co http://www.digitalvideo.wz.cz/soubory/profil.htm ?
Co mi na to povite? Chtel bych vedet jakych chyb se dopoustim nebo jestli bych takovymto zpusobem mohl pokracovat ve vytvareni webu!
Leo
Profil
Pri vsi ucte k Pixymu (Petr Stanicek) se z ni jak delat CSS layout (rozvrzeni) stranek asi nenaucite, je moc teoreticka, Leo
Romanticka
Profil *
A nejake doporuceni?
Leo
Profil
Vzhledem k tomu, ze hlavni problem v CSS layoutu jak je jak dostat dve casti stranky VEDLE sebe, a treba ty stranky digitalvideo takovych veci moc nemaji tak vam staci nastudovat neco kolem width, float, a display. Co z CSS umite? Leo
Romanticka
Profil *
Ja z css neumim nic! Akorat vim jak naformatovat treba pismo. Jinak nevim nic
Romanticka
Profil *
Potreboval bych nejakou knizku kde by mi vysvetlili jednotlive pojmy a jak se s nimi pracuje a jak vytvorit web, ktery je pro tuto dobu vhodny! Nekde sem slysel, ze web udelany z tabulek je nanic! Tak nevim jestli v tom mam jeste pokracovat. Tabulkovy web jako je ten digital umim bez problemu. Nevim co mam teda delat?!
Romanticka
Profil *
A jeste co je to Sématika webu?
Romanticka
Profil *
Ktera kniha je lepsi pro zacatecnika a abych potom rozumel css a dokazal delat weby pres css? CSS pro zelenace nebo CSS: Kaskadove styly?
Oswald
Profil *
Já jsem se CSS z velké části naučil z knihy od P. Stáníčka. Je pravda, že je místy dost teoretická, ale řekl bych, že je to k pochopení podstaty nezbytné. Mám ještě knihu od Marka Prokopa a taky Erica Meyera, ale Pixyho kniha mi dala nejvíc. Jiné knihy neznám. Ow
petris
Profil
Nejlepší pro začátečníky je podle mě Jak psát web od Yuhůa. Není to sice kniha ale dá se to stáhnout a prohlížet offline. Yuhů tam vysvětluje základy CSS velice srozumitelně a polopaticky. Já jsem si kdysi ten jeho web, když ještě nebyl tak rozsáhlej, dokonce vytisknul. Myslím, že když začneš tímhle, neprohloupíš.
Romanticka
Profil *
Uz sem zacal, ted bych chtel tu knihu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0