Autor Zpráva
MilanJ
Profil
Existuje nějaký nástroj, který dokáže zjistit, jaký CSS nastavuje ten který prvek na stránce?
Asi to nezní moc srozumitelně, tak raději konkrétní příklad...

Používám OSCommerci a po úspěšném nainstalování celého balíku potřebuji změnit design. Narazil jsem ovšem na problém, který jsem nečekal... nejsem schopný nastavit pozadí tabulky na určitou barvu, pozadí je stále bílé. Nutno podotknout, že obsah tabulky tvoří menu, které se generuje (PHP + MySQL). Jsem schopný změnit jen barvu linků v menu a buňky, které je obsahují, ale už ne ten zbytek. Když nastavím šedé pozadí, jsou nahoře, dole, vpravo i vlevo bílé okraje, které neodstraní ani pokud nastavím barvu pozadí celé tabulce...při načítání stránky je pozadí jak má, ale v posledním zlomku vteřiny načítání to blikne a je zpátky na bílé.
Docela mě to začíná vytáčet.

Možná se s tím už někdo setkal, možná ne, každopádně budu rád za každý názor, radu, připomínku.
koudi
Profil
Zkus FF + Webdeveloper toolbar
MilanJ
Profil
koudi
Webdeveloper toolbar je součástí standardní instalace FF nebo ho musím stáhnout? FF nepoužívám, tak se omlouvám za blbou otázku.
zimmi
Profil
MilanJ: Není součástí instalace, stáhneš ho na https://addons.mozilla.org/addon.php?id=60
MilanJ
Profil
Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0