Autor Zpráva
Luqa
Profil *
Ahoj,
Mám na stránke 2 stlpce (obsah a pravý). Ibaže pravý má väčšiu výšku ako obsah a ja chcem Aaby boli rovnako vysoke. Ako to mám docieliť? diki
Leo
Profil
A podle ceho poznate, ze stejnou vysku nemaji? Jinak receno - jde vam o stejnou vysku OBSAHU sloupcu, nebo jejich pozadi, ohraniceni, atd.? Leo
Luqa
Profil *
Jednoducho pravý stĺpec má height väčší ako lavý a v tom lavom mám pozadie ktoré musi byt naspodu. Takže by mali mat aj rovnaku vysku. Viem ze sa to tu uz riesilo ale neviem to najst.
Petra
Profil
Pokud má jeden sloupec větší height než druhý, bude nejlepší, stanovit oboum sloupcům stejnou height nebo automatickou height.

Pokud jde o to, aby to vypadalo stejně vysoké, tak obrázkem opakujícím se na pozadí na ose y (část obrázku modrá, část červená, třeba)

Pokud jde o to, aby byla stejná výška obsahu, tak to nelze, jedině by v obsahu byly dva stejně vysoké obrázky.
Luqa
Profil *
dobre musím teda obidvom zadat rovnaku vysku. Tak to ide, ale ja som myslel ze sa to da urobiť aj nejako lepšie, že by si to same zistilo alebo tak. Ale Dakujem
Leo
Profil
Height bych pres CSS nastavoval jen v nouzi opravdu nejvyssi... Leo
Luqa
Profil *
Leo
A inak ešte ako by sa dalo nastaviť keď nie cez CSS?
esemeska
Profil
Luqa
moc jsem to nepochopil, ale zkus Toto
Leo
Profil
Pokud vam jde o tom aby mel stejnou vysku obsah "sloupcu" tak je to neresitelne, height (krome problemu s ruznymi prohlizeci) neurcuje sirku obsahu (textu, napr.) ale divu / pokud se tam obsah nevejde, musite to nejak vyresit (napriklad posuvniky). Leo
Luqa
Profil *
Leo
Aby som to upresnil lebo mi asi nerozumiete. obsahom myslim DIV a nie obsah (text,....). Prote mam dva stlpca (DIVI) , jeden sa vola obsah a druhy right :-). a chcem aby sa sami zarovnali (pri premenlivej vyske)
Leo
Profil
Pokud opravdu myslite vysku, tak nastavte height, ale musite poresit i overflow, a to, ze kazdy prohlizec chape height jinak. Leo
esemeska
Profil
co takhle odkaz nebo kod?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0