« 1 2
Autor Zpráva
Leo
Profil
Zahada. Smazat soubor a napsat znova :-) Leo
Skogen
Profil *
Zahada. Smazat soubor a napsat znova :-) Leo

Vidíte. Tohle nakonec opravdu zabralo... Sice jsem se zdráhal nebýti lenochem, leč jiné cesty nebylo :o)
Leo
Profil
"Vidíte. Tohle nakonec opravdu zabralo... Sice jsem se zdráhal nebýti lenochem, leč jiné cesty nebylo :o)"

A hned vzapeti bych asi zmenil editor, ktery pouzivate, dela vam tam asi nejake paznaky. Leo
Maroš
Profil *
2 Skogen ja mám presne ten istý problém vo FF ako ty
Leo
Profil
Chlapci, chlapci,... co treba kod? Nebo idealne dat to nekam na web? Leo
Skogen
Profil *
A hned vzapeti bych asi zmenil editor, ktery pouzivate, dela vam tam asi nejake paznaky. Leo

Leo, už jsem psal, že žádný editor nepoužívám. Píšu to ručo. Musel bych mít třetí (a nejlépe i čtvrtou) horní končetinu a nevědět o ní, abych do zdrojáku vložil něco, co bych tam nechtěl mít.

Jinak, pro všechny, komu se tak přihodilo: Nezbývá než opravdu soubor smazat a vytvořit nový. Obsah je možno překopírovat, ale stránka samotná musí být vytvořena znovu. Nevím, jestli se při nahrávání na server takto postiženého souboru uládají i nějaká zpotvořená metadata, která by při prohlížení zapříčinila onen problém, ale jiné vysvětlení mne zkrátka nenapadá. Týká se to skutečně jen FF a zobrazení ze serveru (vyzkoušel jsem i jiné PC).

Jinak, ty stránky jsou na www.holubnik.net[/url], ale už tam bohužel (a pro mne bohudík) tuto anomálii nezahlédnete... ;o)
Skogen
Profil *
www.holubnik.net - pardon ;o)
Pajuc
Profil *
Možná Firefox věděl, co dělá, když odmítal načíst styly. Hnědé písmo na šedohnědém pozadí se fakt špatně čte.
Leo
Profil
"Leo, už jsem psal, že žádný editor nepoužívám. Píšu to ručo."

Tuzkou s grafitovou tuhou na kus papiru? Asi ne. Predpokladam, ze pomoci nejakeho programu primo do pc, takze editor pouzivate. Leo
Skogen
Profil *
Nebuďme hnidopyši ;o) Poznámkový blok bude těžko sám formátovat.
Leo
Profil
"Nebuďme hnidopyši ;o) Poznámkový blok bude těžko sám formátovat."

No slava. Tak jsme se konecne dopracovali k tomu, v cem to tvorite. Editor nemusi umet hned tucny text :-) Leo
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0