Autor Zpráva
Zeron
Profil
Zdravím,
potřeboval bych zřejmě pomocí CSS vložit na stránky pozadí s tím, že je ve formátu SVG, takže klasické vložení pomocí background-image nefunguje. Může te mi, prosím poradit, jak svg vložit?? V HTML se tak děje pomocí <object> nebo <embed>. Jsem v CSS naprostý začátečník, tak si nevím rady.
Díky
Leo
Profil
No jako obrazek na pozadi asi tezko, musite to prevest do jineho formatu. Ono to ani v tom object casto nefunguje, Leo
Zeron
Profil
mno kdyz ho prevedu do jineho formatu, ztratim animace a interaktivitu. Ja ho vlastne nepotrebuji na pozadi, je to jakoby menu stranky, jen ho potrebuji nacpat na kazdou stranku..?
Leo
Profil
No tak ho vlozte do (X)HTML, Leo
Zeron
Profil
Myslíte jakože na každou stránku vložit příslušný svg kód? To sice není problém, ale přidávat ho na cca 30 stránek není zrovna ideální, nehledě na to, že pokud budu něco měnit, budu to muset měnit 30x. Proto bych chtěl definovat příslušný obrázek přímo v css šabloně, tedy pokud je to možné??
Leo
Profil
V CSS sablone ne. Na web, ktery uz ma 30 stranek a vic se spis pouziva nejaky system HTML sablon, nebo se napriklad generuji dynamicky v PHP, takze ten kod predelavate jen na jednom miste. Leo
tescatepoki
Profil *
Mám ten samý problém jako Zeron, potřebuji na web dostat obrázek ve formátu .svg ale on se tam prostě ne a ne zobrazit.Plz pomoc!!!!
Zeron
Profil
Zdarec, mrkni se na http://zeron.wz.cz/projekt3/projekt3.html#d0e1506 a tam nekde kousek niz najdes co a jak ;-) Ale je to tak rok stare, uz jsem se o svg dlouho nezajimal, tak nevim, jesti nahodou neni nejaka zmena... pokud bys nahodou mel nejaky probelm, dej vedet, delal jsem na to celou bakalarku...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0