Autor Zpráva
Kriss
Profil *
Potrebuju napsat text, ale ten nesmi bejt oznacitelnej mysi.
Prohledal sem cely jakpsatweb ale nikde nic. Google taky zklamal....
please help!
Peca
Profil
Z jakého důvodu nesmí být označitelný? Pomocí CSS to rozhodně udělat nejde.
Udělej to ve flashi nebo jako obrázek.
ho-tchi-minh
Profil *
firefox umi pseudotridu ::selection, muzes nastavit barvu a pozadi na stejny jak normalne, pude to oznacit a nikdo to nepozna =))) ne fakt, nejlepsi je to asi obrazkem. pokazdy kdyz to napises, pujde to oznacit...
Radek Hrabůvka
Profil
Prohledal sem cely jakpsatweb ale nikde nic. Potřebné JS události jsou na jakpsatweb popsány. Prohledej interval.cz, tam je návod.
Peca Pomocí CSS to rozhodně udělat nejde. Jde napozicovat průsvitný GIF nad text, to je CSS.

Že jsem zvědavý, co to má být za text, který nesmí být označitelný myší?
Polaroid
Profil
Asi to chce, aby text nešel zkopírovat :)
Radek Hrabůvka
Profil
Polaroid To jde vždy, na nejtěžčí případy (flafh, obrázvy...) platí PrintScteen a OCR, nebo rychlá písařka.

Opravdu mě zajímá jaké texty musí být zveřejněné na netu a nesmí jít zkopírovat.
kat
Profil *
Možná by ti pomohlo, pokud je to jenom jeden odstavec, vložit ho do <TEXTAREA> a dát mu atribut DISABLED. Čili: <TEXTAREA DISABLED>Tenhle text nejde ozačit</TEXTAREA>. Protože ti to prohlížeč ještě zešedivý, tak to styly uprav. Pokud těch odstavců máš víc, tak ti nezbyde nic jinýho, než jich tam vložit více.
Gappa
Profil *
A pak se takle krásně otevře kód stránky a vykopiruje se, co je třeba a sbohem :-)
Kriss
Profil *
smarija neni to neco tajnyho. jen me stve kdyz na to lidi klikaj a ono se to oznaci:

http://www.ikup.cz/active_auctions.php?user_id=89748

nahore mate moznost si vybrat zobrazovany kategore. ale kdyz kliknete dvakrat zasebou, text se oznaci.
Vym ze vam to bude pripadat jako hodne velkej detail, ale ja uz proste takovej sem :-D
Nekde sem ten neoznacitelnej text videl. proto po tom patram
WanTo
Profil
Ve Firefoxu 1.5 mi jako neoznačitelný text fungovala CSS vlastnost content. (vkládal jsem ji k neco:before). Jenže v Opeře označit jde a v IE bych si nebyl jistý, jestli content funguje.
Ján Kobezda
Profil
Vo firefoxe funguje CSS vlastnost -moz-user-select:none;
Radek Hrabůvka
Profil
Pro IE onselectstart, pro Firefox a Operu onmousedown
<p onmousedown="return false" onselectstart="return false">Lorem ipsum dolor...</p>
Koukám, že na stránce http://www.jakpsatweb.cz/javascript/udalosti.html tahle JS událost není, ani na celém JPW.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0