Autor Zpráva
MilanJ
Profil
Mám problém s umístěním jednoho prvku INPUT. Pomocí position: relative; top: 3px; je posunutý o 3px dolů, přesto ... ve FF 1.5 vypadá dle mých představ, ale v IE je uskočený někam nahoru.
Jak je možné rozlišit v CSS souboru kód pro IE a FF?
koudi
Profil
css hack (_)
podmíněné komentáře
MilanJ
Profil
koudi
Je možný se o tom někde dočíst víc?
MilanJ
Profil
Kdyby někdo hledal, najde něco k tématu na http://wellstyled.com/css-underscore-hack.html
MilanJ
Profil
Řešení to pro mě ale není, protože potřebuji mít pro IE i pro FF jinou hodnotu... pro IE position: relative; top: 21px; a pro FF position: relative; top: 3px;.
Vyřeší i tohle podtržítkový hack? Jak?
esemeska
Profil
jasne ze by mel:
{
position: relative; top: 3px;
_ position: relative; top: 21px;
}
Ján Kobezda
Profil
position: relative;
top: 3px;
_top: 21px;
MilanJ
Profil
esemeska + Ján Kobezda

Tak ani jedno nefunguje. Pro IE bez problémů, FF při starým. Přijde mi, že kód bez podtržítka na začátku ignoruje!
Celý řádek CSS: margin-left: 30px; margin-top: 3px; position: relative; top: 3px; _ position: relative; top: 21px;
MilanJ
Profil
Když použiju kód od Ján Kobezda :margin-left: 30px; margin-top: 3px; position: relative; top: 3px; top: _21px; }, je ve FF vše OK, v IE je INPUT až nahoře.

A dyž použiju kód od esemeska :margin-left: 30px; margin-top: 3px; position: relative; top: 3px; _ position: relative; top: 21px; , je v IEvše OK, ve FF je INPUT o pár pixelů dole.
MilanJ
Profil
Tak pravdu měl nakonec Ján Kobezda, kód {margin-left: 30px; margin-top: 3px; position: relative; top: 3px; _top: 21px;} funguje! ...moje chyba, můj překlep.
esemeska
Profil
jisteze, ja tam zapomnel dat to podtrzitko pred top:)))))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0