Autor Zpráva
Goalie
Mám problémek. Pomocí divu jsem si vytvořil patičku stránky. Když nastavím barvu jako pozadí tak vyplné div celý. Ale pokud nastavím pozadí jako obrázek (je přesně velký jako rozměry divu) tak to nefunguje. Zobrazí se asi o 5px užší(na výšku) než je ten div. Používám externí css soubor, ale to pozadí tam musim vkládat přímo ve stránce, protože to zápisem v externim souboru nefunguje( PROČ???). ;
A potom mam další dotaz: jde udělat aby z jednoho divu, kde jsou obrázky jako odkazy se při přejetí myší torchu posunuly? A částečně překrývaly div, který je vedle toho??? jestli to jde pomocí css. Díky za rady.
izsak
Jediné, čo mi povie moja čarovná guľa je, že si sem nedala zdrojový kód a bez toto ti tu nikto nemôže pomôcť (ibaže by sa už konečne našiel niekto s fungujúcou čarovnou guľou ;-))
Goalie
Ok tady je ten zdroják...

#bottom {
background-image: url(../images/xxxx.png);
font-size: 11px;
text-align: center;
background-color : #6f936d;
position : absolute;
width : 800px;
height : 30px;
top : 772px;
left : 240px;
}

...ale jen na ukázku, protože se mi to povedlo vyřešit... při psaní odkazu na ten soubor jsem přemejšlel z pozice cílový stránky, takže sem nedal ../ před tu složku.... Nojo... to se vobčas stane.... a ten rozměr? Stačilo trochu roztáhnout ten div... :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.