Autor Zpráva
Zahon
Profil
Zdarvím,
potřeboval bych pomoct s expresion. Jav Script se teprve učím a nezvládám to.. potřeboval bych aby to umělo následující: Pokud bude výška divu s id např. objekt (#objekt) menší než 90px tak to vypíše že "height=90px" a pokud bude větší tak výška bude na hodnotě auto (height:auto). Předem díky všem za radu. Zkoušel jsem to už i hledat, ale prostě expresion nechápu, takže si to neumím ani pořádně upravit.
habendorf
Profil
No a proč to chceš dělat přes expression? Tohle napíšeš normálně v css.
Zahon
Profil
habendorf
pro IE? Fakt? No tak to mi tedy pověz.. samozřejmě že Mozilla a Opera uměni min-height.. ale IE nic takového nezná...
habendorf
Profil
Pro IE je to velmi prosté:

#objekt {height:90px;}

IE totiž height chápe špatně jako min-height.
Zahon
Profil
Tak to jsem si taky myslel, ale mýlil jsem se... Zlobí to.. asi to bude tím floatováním co tam je, ale bez toho to nelze udělat. Prosím, kdo umíte s expresion napište mi jak na to... tahle diskuse o tom jestli to bez něj jde nebo nejde ztrácí smysl.
peta
Profil *
jakpsatweb - javascript - priklady
http://www.jakpsatweb.cz/css/priklady/index.html
CSS vychytávky - Simulace pserudotřídy :after přes expression pro Explorer
schazi tam jedine, nenastavil, ze se pouziva JS, cili cele to bude pomale a sekane jak...

http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/menuedul.htm

.menu li {top:expression(
isNaN(this.js)?(this.js=1,
this.onmouseover=new Function("this.className='hover'"),
this.onmouseout =new Function("this.className=''")
):0);}
.menu li.hover ul {display:block;}

Cili expressionem zavolas JS, konkretne tady onmouseover a out. Ale protoze by se to provadelo stale cyklicky dokola, tak soucasne nastavujes promennou this.JS na 1.
Zahon
Profil
peta
Vy jste mě asi nepochopil. Toto mi naprosto nepomůže v mém problému.
Zahon
Profil
Ačkoliv se to nezdá tento problém stále existuje a nedaří se mi ho vyřešit. Což není dobré, neb již potřebuji dodělat co mám. Prosím poraďte.
peta
Profil *
Zahon To je napsane expression, se kterym by sis uz mel poradit. Hold, pokud si ani s tim neporadis, pak zkus jine reseni, treba PHP, to take umi zjistovat rozmery obrazku...
peta
Profil *
Zahon
jinak teda viz habendof, pise se toto konkretne v CSS jako height:900px , IE si to zvetsi samo, pro ff se pise max-height:900px;
Zahon
Profil
peta
ja tam fakt nemam obrazek... fakt ne... je to div. No nic. Něco s tím provedu. V tom vašem se opravdu nevyznám.
klingo
Profil *
ak tam mas dake floaty mohlo by ti pomoct ze das nakoniec obsahu jeden div s clear: both ? taky tip na slepo..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0