Autor Zpráva
Hally
Profil *
Na adrese www.kurzovesazeni.com] jsem předělal stránky do DIV (jsem začátečník). Nevím proč se mi ta stránka zobrazuje špatně ve Firefoxu v IE je to OK. Nevím jak mám udělat aby to stínový pozadí se přizpůsobilo obsahu... jako v IE.

Nevíte někdo v čem je chyba...
sutr
Profil
no problém je v tom, že firefox a IE počítá padding každý trochu jinak .. řešení je obalit to do dvou divů a nastavit jen margin
Hally
Profil *
sutr
řešení je obalit to do dvou divů a nastavit jen margin nešlo by to trochu podrobnějc..
luka
Profil *
sutr

to myslel tak, ze ten obrazok das do nejakeho divu a urcis mu margin a cele to das do dalsieho divu tym padom ten vnutri bude odsadeny od toho vonkajsieho o ten spominany margin.
Hally
Profil *
Mám DIV pozadí v něm mám DIV obsah a v něm 3sloupce DIV, jenže když použiji na ty sloupce float:, pak se mi DIV pozadí nepřizpůsobí víšce sloupců...
Hally
Profil *
Potřebuji aby se výška #pozadi_stred přizpůsobila #obsahu ve Firefoxu...


<style>
<!--
#obal {width:798px;margin: 0 auto }
#pozadi_horni {width:798px; height:19px; background-image:url('pozadi/vrh.gif')}
#pozadi_stred {width:798px; height:19px; background-image:url('pozadi/stred.gif')}
#pozadi_spodni {width:798px; height:19px; background-image:url('pozadi/spod.gif')}

#obsah {width:760; font-family:Arial; font-size:13px; text-align:left}

#menu1 {width:130px; float:left}
#obsah_text {width:408; float:left; margin-left:10; margin-right:10}
#meni2 {width:200px; float:right}

-->
</style>



<body>
<div id="obal" >

<div id="pozadi_horni" ></div>
<div id="pozadi_stred" >

<div id="obsah">

<div id="menu1"></div><div id="obsah_text"></div><div id="menu2"></div>

</div>
</div>

<div id="pozadi_spodni" ></div>
</div>
Vojta
Profil *
Chybí ti tam clear: both;
Více ...
venca163
Profil
zkus ještě

* {-moz-box-sizing: border-box; box-sizing: border-box;}
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0