Autor Zpráva
jany
Profil
chcem si spravit menu s adresarmy (myslim, tym len ikonku windowsackeho adresara pri ktorej je znamienko "+" a ked sa na to klikne, tak sa ten adresar akoby otvory a podnim su dalsie odkazy, pripadne adresare, ktore este idu dalej otvarat) videl som na to niekde navod, myslim niekde na intervale, ale nemozem to najst.
Jay Jay
Profil
jany : tohle by ti mělo zajistit JS.
jozob
Profil
jany
V podstate ide len o jednoduchú prácu s CSS vlastnosťami elementov za pomoci JavaScriptu. Najskôr skryješ sub-ponuku. Potom na základe udalosti onclick a onkeypressed budeš skrývať a zobrazovať sub-ponuku. A dôležitá vec (aspoň podľa mňa) je, aby si neskryl sub-ponuku na začiatku priamo v CSS. Skryť by si ju mal pomocou JavaScriptu. Myslím, že je to lepšie z hľadiska prístupnosti -- pokiaľ užívateľ nemá JavaScript, sub-ponuky sa neskryjú a je isté, že sa dostane ku všetkému obsahu. Ak by si ich skryl priamo v CSS, už by ich nemohol zobraziť -- je to možné len pomocou JavaScriptu a ten on nemá.

Toľko moja skromná úvaha, možno s nej bude niečo použiteľné. Prikladám odkaz na riešenie:
http://dynamicdrive.com/dynamicindex1/navigate1.htm
jany
Profil
dik za odpovede
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0