Autor Zpráva
Nepřežil
Profil *
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli nevíte kdo vymyslel, nebo spíše kdo přišel s nápadem vložení obrázku nadpisama úrovně h1, h2. Pod to se vlastně ten text skryje. Je to nesmírně chytré a moc mě to zaujalo. Viděl jsem to na několika stránkách a nerad bych aby to bylo pak posuzováno jako krádež. Vlastně si myslím, že samotný zápis je jednoduchý, ale ta myšlenka..., to je geniální. Myslíte, že to nebude vadit, když jsem se přiučil a inspiroval? Díky
BaTeCzKo
Profil
Nepřežil
Nepřijde mi vůbec důležité kdo to vymyslel -> krádež to asi nebude, protože: "Viděl jsem to na několika stránkách".
Boy
Profil
Nepřežil
Mě to jako krádež určitě nepřijde. Nakonec si myslím, že autor, který to vymyslel si toto nechtěl určitě pro sebe, ale podělit se o to s ostatním a koneckonců by jsi na to po čase přišel i ty sám.
DJ Miky
Profil
Nepřežil
A určitě si na to někdo nedal patent...
Boy
Profil
DJ Miky
Přesně tak.. a pokud by dal, tak bychom se to rychle dozvěděli.
Nepřežil
Profil *
Já se jen ptám právě, aby mě pak za to někdo nesprdnul, protože to určitě nemyslím zle. Díky
Bubák
Profil
Není to nic patentovaného, český popis s odkazem na autora:
http://css.interval.cz/clanky/seo-obrazky/
habendorf
Profil
aby mě pak za to někdo nesprdnul

Copak bys to Nepřežil? :o)
llook
Profil
Jde o tak jednoduchou věc, že to nelze považovat za "duševní vlastnictví". Jakmile do tebe někdo začne majetnicky prudit, normálně ho pošli do pr****.
Nepřežil
Profil *
Ok, tak já bych to samozřejmě přežil, ale nerad bych pak byl posuzován jako loupežník, místo toho aby pak ocenil někdko propracovanost stránky...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0