Autor Zpráva
icka
Profil *
Je možné pomocí kaskádových stylů vytvořit něco jako pop-up okno, nebo nějakej rámeček, kterej se prostě jen vyroluje?? Bude na něm odkaz a když kliknu na ten odkaz aby zas to okno zmizlo??
djlj
Profil
Ano, jde.
Zmizení jde javascriptem.
icka
Profil *
A můžete mi někdo poradit jak takové okno vytvořim?
Casero
Profil
mrkni se na jpw, tady sem to někde viděl
icka
Profil *
No ja to tam hledal a nenašel... Resp. ani nevím pod čim to hledat. Teda jako jak se ta funkce jmenuje... Hm to je jedno, jdu hledat dál.
Bubák
Profil
Začni třemba tady: www.jakpsatweb.cz/javascript/window.open.html
Pokračování: http://www.jakpsatweb.cz/javascript/objekt-window-metody.html
PerToon
Profil
Hádal bych že nechce otevírat nové okno, ale jenom nechat nějaký objekt ať se objeví (nějakej rámeček, kterej se prostě jen vyroluje) - toho by se dalo docílit javascriptem tak, že by se při přejetí spouštěcího objektu změnila vlastnost display u toho jeho rámečku, ne? Vlastně by to asi mohlo být něco jako CoToJátka s dokazem uvnitř...
icka
Profil *
Abych to upřesnil, jde mi o to, že mám chat a chci tam mít smajliky. Ty chci dát do toho "vyrolovanýho" okna pomocí CSS stylů proto, že momentálně to mám v pop-up okně a když kliknu na smajlika tak nedokážu docílit toho aby mi fungoval tento odkaz:
<a href="#" title="*1*" OnClick="parent.chat_window.parent.formular.form.prispevek.value = '*1* '">
pa to proto že to okno je kdesi?? a input je taky kdesi...?? No a když ten odkaz bude v jednom dokumentu, (smajlici nahoře a input dole, tak mi to půjde lépe.. Než to nasměrovávat přes 50 oken!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0