Autor Zpráva
Zahon
Profil
Slyšel někdo z Vás o tom, že pokud bych se snažil nějakou stránku vytisknout a normálně mi to šlo a pak bych změnil úplně design(XHTML bych se ani nedotkl, jenom CSS) že by začal padat prohlížeč? Bohužel mi to někdo tvrdí a mě se to nedaří nasimulovat a zjistit příčinu... Myslím si totiž že je to naprostý nesmysl... CSS jsem prošel asi třikrát.. Validní sice není, ale to je kvůli pár hackum, který vim že sou správně. Fakt to nechápu.
habendorf
Profil
Neslyšel. Bez linku těžko říci něco více.
quinux
Profil
Já bych řekl, že je to spíše chyba dotyčného prohlížeče než webu. Pokud je to firefox tak to bude nějaký rozšířením.

OT: Mi třeba firefox padá pokáždé, když chci něco stáhnout (ať soubor, nebo jen obrázek ze stránky). Je mi jasné, že je to rozšířením, ale jsem tak liný zjišťovat kterým, že radši stahuju v opeře. :-D
Anonymní
Profil *
Jo, slyšel jsem něco, že když si někdo zkoušel vytisknout skin na Seznamu z IE, tak mu to spadlo. Mě se to ale nestalo, takže nic konkrétního nevim.
Plaváček
Profil
Zahon

Některé hacky mohou při tisku způsobit pád Internet Exploreru. Klasickým kandidátem jsou kupříkladu expressions. Bez ukázky kódu ti nic konkrétního neřeknu, ale mohu ti doporučit pro tiskový styl nepoužívat žádné hacky. Jednak je to zbytečné mrhání úsilím a druhak většinou postačí nadefinovat pár základních vlastností a zbytek nechat na prohlížeči, ať si při tisku poradí, jak nejlépe umí.
Zahon
Profil
Plaváček
Díky, nakonec se vše vysvětlilo. Chyba nebyla na straně kaskádových stylů ani na mé. Opravdu se jednalo o problémek se Seznam homepage.
Anonymní
Profil *
Zahon
Já to tušil :D
DoubleThink
Profil *
Taky bych sázel na expressions - párkrát jsem se s tím už setkal

Já bych řekl, že je to spíše chyba dotyčného prohlížeče než webu
Nic jako "chyba prohlížeče" neexistuje - za správnou funkčnost dokumentu zodpovídá vždy autor.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0