Autor Zpráva
lukas789
Profil *
Pokud u stránek změním CSS soubor, tak se změna projeví až po stisku F5 nebo po delší době.
Lze nějak zajistit (JS nebo nějakou fintou:-)), aby při každé změně stylu se tahal nový a nenačítal se ten starý nacachovaný?
quinux
Profil
lukas789
Vypnout cache v prohlížeči :o)
Toníček
Profil *
A jak se to dělá ???
To je třeba v IE v "nástroje" "možnosti internetu" ???
quinux
Profil
nástroje/možnosti internetu - pole "dočasné soubory internetu" /nastavení - "zjišťovat existenci novějších verzí uložených stránek" a zaškrtni "při každé návštěvě stránky"
mila
Profil
Když stránky tvoříš, tak je nejlepší finta právě to F5 - stejně ji musíš načíst znovu, sama se ti nezmění.
Jeslti má uživatel vidět nové css, tak spolehlivě zafunguje ten soubor přejmenovat.
jirista
Profil
a nebo nakazat pomoci header vypnuti cache!
Joker
Profil
jirista
Nejjistější je to přejmenovat. Už se mi stalo, že jsem asi třemi různými způsoby prohlížeči řekl, že nemá používat cache a stejně jsem dosal dokument z cache.
quinux
Profil
mila
Nejlepší finta je Ctrl+F5 :o))
mila
Profil
Nejlepší finta je Ctrl+F5 :o))
Na css mi stačí jen F5 - nenačítá pak zbytečně znova obrázky, což mě na mém - ne zrovna rychlém připojení - , docela otravuje.

Nejjistější je to přejmenovat. Už se mi stalo, že jsem asi třemi různými způsoby prohlížeči řekl, že nemá používat cache a stejně jsem dosal dokument z cache.
Ano, pokud posíláš vlastní hlavičky, tak to stejně asi běží přes php, takže není problém přidat nějaký unikátní řetězec do url. Když se to nemá cachovat, tak to asi nebude stránka určená pro vyhledávač.
Kubista
Profil
Pokud ti nepomůže pouze F5 tak načtení externího css pomáhá když napíšeš do url:
svojestranky/styly.css

otevřou se ti a pak stačí už zmiňované F5
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0