Autor Zpráva
Michalcz
Profil *
Pixy kdysi vymyslel zajímavé řešení jak vyřešit změnu obrázku (tzv. rollovery) pomocí jeho rozdílných hodnot pozadí. viz. http://wellstyled.com/css-nopreload-rollovers.html (jedná se mě o již opravený příklad 2)

Lze to nějak použít i pro obrázky u kterých nechci mít vidět text (v příkladu 2 "First", "second", ..) ,ale zároven chci, aby se tento text zobrazil při vypnutých obrázcích v prohlížeči. span (hidden) to samozřejmě skryje při zapnutých obrázkách, ale také i při vypnutých obrázcích v prohlížeči.

Existuje již nějaké řešení jak toho dosáhnout?

Děkuji Michal
Leo
Profil
Nekde na tech samych strankach ma i nahradu textu obrazkem, tam je reseni, Leo
mipo
Profil
Dalo by sa to dosiahnuť kombináciou Pixyho riešení: Rychlé rollovery bez načítání a Náhrada textu obrázkem.
Michalcz
Profil *
Nevíte jestli tuto kombinaci již někdo někde použil? Bohužel se mě je nedaří je nějak úspěšně zkombinovat, aby to pracovalo správně.

Díky Michal
Leo
Profil
A co konkretne nefunguje? Leo
Michalcz
Profil *
Nedaří se mě skrýt obsah ve spamu v rolloveru pixyho opravenou metodou. Stále je na vrchu a né jen při vypnutých img v prohlížeči.
Leo
Profil
Pokud skryvate text pak je text odkazu ve spanu, kteremu nastavite treba display: none. Pokud skryvate text tou druhou metodou, tak je text sice uvnitr elementu A, ale MIMO span, ten je prazdny, JEMU nastavujete obrazek na pozadi, a pak je ok ze je porad nahore a prekryva ten text, ne? Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0