Autor Zpráva
curo
Profil
Firefox aj Opera mi pozadie vykresluje v poriadku, IE zle.
Napr. ked v IE rolujem po stránke, pozadie zmizne. Môže to byť výkonom procesora, ako píše Yuhú? http://www.jakpsatweb.cz/pozadi.html#prekreslovani

Ten problém vidnu tu, na pravom stĺpci.
Cody
Profil
Vůbec netuším čím to je, ale vzpomínám si, že jsem někde četl že občas má MSIE problém s třídami keteré mají v názvu pomlčku. Nevím jestli to pomůže.
habendorf
Profil
Procesor bych určitě nevinil. Asi nějaké IE specifikum, poradit neumím.
Plaváček
Profil
Tipnul bych na problém s plovoucími prvky, takzvaný peekaboo bug Internet Explorelu - projevuje se i tak, že mizí pozadí (ale leckdy i text). Nepříjemná chybička s jednoduchým řešení - více na Intervalu - http://interval.cz/clanek.asp?article=3137
Yuhů
Profil
já na tu odkazované stránce nevidím žádný problém. Které přesně pozadí mizne?
cbrt
Profil *
Jojo, mizí pozadí v pravém i prostředním sloupci - asi to bude problém IE, ale taky to může být v tom třísloupcovém designu s "falešnou" barvou na pozadí pomocí obrázku.

Na jedněch svých stránkách to přitom používám taky a s tímhle problémem jsem se nesetkal. Znova už bych do toho ale nešel, je to zbytečná komplikace. Stačí si položit otázku, jestli je nutné mít všechny tři sloupce stejně vysoké. Myslím, že se dá udělat super design i s výškou přizpůsobenou obsahu a pak se vůbec nemusí s pozadím pomocí obrázků a repeat -y šachovat, prostě se naskládají tři sloupce vedle sebe, nic se neztrácí a poradí si s tím i IE;).
curo
Profil
Ďakujem všetkým, Plaváček mal pravdu. Upravil som to podľa článku na intervale a už je to v poriadku. Doteraz som sa peekaboo bugom nestretol.
Honza Hučín
Profil
IE blbne s pozadím často, někdy to spraví position:relative.
Leo
Profil
IE s pozadim blbnul uz davno pred CSS layoutem, pamatuju si, ze jsem kdysi mel web kde v bunkach tabulky byly obrazky na pozadi (bez CSS) a to stejne v nekolika bunkach, a vykresloval je naprosto nahodne - nekdy vsechny, nekdy polovinu... Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0