Autor Zpráva
venca12
Profil
Ahoj,

Mám na stránce div s css vlastnostmi

div {
postion:absolute;
top:1200px;
}

<div>cokoli</div>

Problém je v tom, že se mi tento div neyobrazí při tisku ve FireFoxu. Testoval jsem různé hodnoty top a zjistil jsem, že pokd nastavím dostatečně velikou hodnotu, že se div má vytisknout až na druhé stránce, tak jakoby zaleze pod ni a už není vidět při tisku. Na první stránce se vytiskne vše bez problémů.

Celou věc jsem chtěl použít, pro nastavení jakoby patiček jednotlivých stránek při tisku (stránka1, 2, 3 a pod.), tak že pro první div nastavím top:718pt, pro druhý 1450pt atd. Na internet exploreru mi to problémy nedělá a div (moje patička) se zobrazí bez problému na jakékoli stránce, na FF bohužel ne.

Díky za každý nápad.
tiso
Profil
Naštuduj si ako sa správne robia štýly pre tlač, je pár CSS vlastností ktorými to dosiahneš a nemusíš nič absolútne poziciovať.
venca12
Profil
tiso ::: Díky za radu, ale nemohl by jsi mě alespoň trochu nasměrovat, na jakpsatweb jsem se dočetl jenom o jednom speciálním stylu pro tisk, který funguje spolehlivě na všech prohlížečích a to je page break, který ve své aplikaci používám. V Dreamweaveru, mi to také žádné další ověřené styly pro tisk nenabízí, kromě toho již zmíněného breaku. Tak nevím, jak na to jít dál.

Potřebuji prostě na každou stránku hodit patičku, kde bude napsáno něco jako stránka 1, 2, 3 atp. Hledal jsem i po internetu a zřejmě špatně, protože jsem nic nenašel.

Když píšeš o stylech pro tisk, tak s nimi máš určitě nějaké zkušenosti, zjevně jsi je už používal, nemohl by jsi mě popostrčit trochu dál, název nějaké vlastnosti, odkaz, nebo tak něco?

Díky, Venca
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0