Autor Zpráva
Szucs
Profil *
Prosim o radu
paci sa mi dizajn
1. www.skloruza.sk/skuska/1/
2. www.skloruza.sk/skuska/2/

Rad by som sa naucil takyto dizajn previest do beztabulkoveho css dizajnu.

Moze mi niekto prosim Vas napisat tzv css strukturu,ako na to?

Popripade v tom navrhu, kde je v lavom menu basketbalista,aby tam bolo menu.

Vdaka
Vlado
Acci
Profil
U takové jednoduché stránky by to neměl být problém. Jestli umíš CSS alespoň částečně, tak by jsi to měl zvládnout
Szucs
Profil *
Diki za radu, myslim si, ze nieco malo viem, snad by mi pomohlo trochu ma nakopnut ako na to.
Uz som robil stranku s css bez tabuliek u 3 stlpcoveho dizajnu , ale tam nebola grafika tohoto typu.

Snad mam len problem si to nejak pretransformovat, resp. ako zacat.

Ak je to take jednoduche, mohol by si mi prosim nejak nacrtnut, ako na to, resp. hodit zakladnu strukturu css?


Dik
Vlado
bojars
Profil
Skús, či Ťa toto nejak neinšpiruje...
krteczek
Profil
koukni se na http://www.krteczek.linuxzona.com/s/ jsem vytvořil podobnou šablonu v html doctype 4.01strict a css, dokument je validní, taktéž css. Nebylo použito css hacků a testované to bylo ve Firefoxi a Opeře, je vysoký předpoklad že se bude korektně zobrazovat i v IE ( kdyby náhodou ne dejte mi vědět, pokusím se ji spravit ).
krteczek
Szucs
Profil *
Skús, či Ťa toto nejak neinšpiruje...

Diki, velmi zaujimavy tutorial o css, mas este aj ine take tutorialy pekne vysvetlene o dizajne css?

Vlado
Szucs
Profil *
krteczek
Diki, skusal som to aj v IE, ej to take iste ako vo Firefoxe.
AK mozem navrhnut, ja by som ten horny obluk zarovnal s lavym menu.
Ako pises na stranke, velmi uvitam aj ten navod, ako sa to robi.

Nemas chut podobny navod spravit aj podla 1. www.skloruza.sk/skuska/1/
2. www.skloruza.sk/skuska/2/ ?

Tam su tie obluky dotiahnute do konca

Diki pekne
Vlado
krteczek
Profil
Vlado myslíš pomocí tabulek????
Tak to je mi líto, ale tabulkový layout jsem zavrhl, a tak na něj návod dělat nebudu.
Ten návod na vytvoření takového layoutu teda udělám.
Ale nezlob se na mne já jsem nemohl skopírovat komplet grafiku a udělat to v css, už kvůli právům na ty layouty ( nejsem právník a anglicky neumím ). Takže jsem musel vytvořit nové obrázky a desing stránky vytvořit podle sebe ( myslím, že to vypadá dost pěkně ikdyž grafik nejsem ).
krteczek
Szucs
Profil *
krteczek
Ahoj, nie pomocou tabuliek, ale css
uz som nieco urobil, zatial len pod ie vid www.skloruza.sk/skuska/3/

Len teraz mam velmi blizko text vedla cierneho laveho pruzku a neviem ho dostat trochu dalej
habendorf
Profil
Szucs: viz tvoje druhé téma - http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=37 31
bojars
Profil
Szucs neviem, či si prešiel celý ten web Listamatic , myslím že je tam dosť veľa parádnych typov (aj tutoriálov) pre CSS... tvorba menu (zvislé, horizontálne), floaty (napr. aj výroba náhľadov fotogalérie bez tabuliek), trojstĺpcový layout (Selectutorial).

Kedy sa aspom toto naučím...

:-(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0