Autor Zpráva
zimmi
Profil
Posledni dobou resim docela velky problem- definuji vlastnost vertical-align:middle; o ktere se na jakpsatweb pise, ze je podporovana mozillou a i ostatnimi prohlizeci, ale me to proste nefunguje:((
nevite cim to muze byt?
Acci
Profil
Nejlepší bude, když dáš odkaz nebo zdrojový kód souboru, kde to nefunguje
zimmi
Profil
tady je zdrojak CSS
a tady je stranka
meca
Profil
zimmi > vertical-align funguje jenom v tabulkách... jesli chceš divy, tak tohle ...
zimmi
Profil
aha, tak to nechapu:((
no nevadi...
stejne diky
Fred
Profil
Pokud by šlo o jeden řádek, možná by se hodilo Pixyho Svislé centrování jednořádkového textu
zimmi
Profil
diki,vyzkousim
zimmi
Profil
Juj,jsem to zkusil to od pixyho, a ted to mam zase spis dole nez uprostred
meca
Profil
Tak ti řikám... jesli to máš v divu, tak zkus Vertikální centrování v CSS od Yahůa ;)
Fred
Profil
meca To vypadá dobře, to jsem ani neznal ;-)
zimmi
Profil
To vypada dobre, akorat ze muj mozecek to nebere:((((béééé
Honza Hučín
Profil
Fred
To jsi těžko mohl znát, protože to vymyslel Yuhů před pár měsíci jako světovou premiéru (beze srandy). Vertikální centrování pomocí CSS byl do té doby nerozřešený problém.

zimmi
Aby to člověk pochopil, musí docela dobře rozumět CSS. Jestli chceš použít něco, čemu budeš rozumět, udělej jednobuňkovou tabulku a dej jí vertical-align:middle.
Fred
Profil
Honza Hučín myslel jsem neznal ve smyslu, jako že mi to uniklo, takhle nabubřele jsem to rozhodně nemyslel ;-)
Fred
Profil
Vertikální centrování pomocí CSS byl do té doby nerozřešený problém ? A co tohle http://vmalek.murphy.cz/victorias-vertical-centering-test-page.html
Yuhů
Profil
> Vertikální centrování pomocí CSS byl do té doby nerozřešený problém ?

Pokud neznáš výšku toho, co centruješ, tak ano.
Fred
Profil
Aha. Ale stejně to hned šlo mezi offline tutoriály Jak něco udělat v css, aby to bylo po ruce ;-) Díky moc
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0