Autor Zpráva
mckapco
Profil
Pomozte mi prosim Vás s doaldením dizajnu. Naprava a lava cast nema border az dokonca. hcel by som aby oranovavie bolo uplne po spodnu cast.

http://www.info.kapicak.com/test/obchod.php

dakujem!
Spikee
Profil
Skús dať tým menu height:100% (Nepozeral som sa do kódu.)
mckapco
Profil
Dal som a nepomohlo, ja som uz skusal vselico, no nic ma nenapada. CSS nie je moja najsilnejsia stránka:-(
Petra
Profil
To půjde pořešit asi buď tak, že se ten levý a pravý sloupec prostě zkrátí na automatickou velikost a nebo tak, že ta čára nebude jako border, ale bude na pozadí. Ještě je tam nějaká mezera mezi tím spodním obrázkem a tou obsahovou částí, to bude asi nějaký nenulový margin někde.

Nějak se mi to ale v Opeře nezobrazuje vůbec, jen barva pozadí. Snad tu nemám nic vypnuté, co by to mohlo způsobit, ale spíš to vypadá, že to dělá ten guláš v META kódování, možná to prohlížeč bere jako neukončené uvozovky, tedy celý kód jako obsah atributu. I když zase když vypnu styly, tak se obsah zobrazí, tak možná bude problém někde tam.
bojars
Profil
mckapco a tomu divu kde je Vitajte! Tu budú akcie (vnútornému pbsahu) sa nedá dať pravý a ľavý border (tiež si neviem zobraziť kód) ?
mckapco
Profil
bojars: da sa, ale co ak bude prave a lave dlhsie ako stred? - tu bude rovnaký problem
Práve som to ostestoval na localhoste a je s tým ten istý problém.
mckapco
Profil
Petra: mne to v opere ide vsetko v poriadku, aku mas Operu? musi to ist vsade, ak nie musim to opravit. a este ako mam urobit:
"prostě zkrátí na automatickou velikost "
Petra
Profil
Doufám, že nějak nemystifikuju teda :-)) Opera 7.11 ... Zkus nějdřív opravit ty chyby v syntaxi, hlavně ten META. Taky pozor na atribut id. Na jedné stránce ho můžeš použít jen jednou(!), používaš ale některá ídéčka několikrát.

Ad automatická velikost: tím jsem myslela, že u toho hlavního boxu máš nastavenou pevnou výšku. Kdybys to nechal jen tak vysoké, jak vysoké to naplní ten obsah těch sloupců, tak by to bylo to, co jsem nazvala automatická výška. Což mi ale teď dochází, že je blbost, protože tos jednak nechtěl a jednak stejně ty sloupce nebudou stejně vysoké.

Na to bych použila teda opravdu to pozadí. == Celý box co obsahuje ty tři sloupce bude mít na pozadí čáru (obrázek) šířky boxu, výšky 1px. A ve vzdálenosti toho "borderu" bude tenhle obrázek mít prostě ty cca 2px jinou barvou, barvou borderu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0