Autor Zpráva
Wan-To
Profil *
Mám kus stránky v CSS layoutu a kus v tabulce. Jde nějakou CSS vlastností zajistit, aby se nezmenšovaly buňky, které mají zadanou šířku a layout se nerozpadal (hlavně v rozlišení 800x600 když je uprostřed nějaký široký obrázek)?
zimmi
Profil
asi obycejny min-width????
zimmi
Profil
jde to?
Wan-To
Profil *
To nejde v IE.
zimmi
Profil
tam to musis hacknout, je to tu nekde na JPW a pixy o tom na wellstyled asi taky pise
staci pohledat
Honza Hučín
Profil
Jestli to máš v tabulce, dej do buňky neviditelný obrázek o potřebné šířce.
Více na http://suplik.petnik.cz/index.php?cl=322 .
Wan-To
Profil *
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=7&topic=36 75
Tam je popis toho, jak vypadá moje tabulka (a jak jsem se jí snažil neúspěšně převést na DIVy ;-) ). Všechno funguje dobře, ale když dám do prostředního sloupce široký obrázek, tak se při rozlišení 800x600 menu (175px) zmenší třeba na 150px a nevypadá to moc pěkně. A já potřebuji nějak zařídit, aby menu zůstávalo široké pořád těch 175px. Přemýšlel jsem o tom, že omezím šířku tabulky a nebudu vkládat moc velké obrázky, ale to neběhá v IE. Pak jsem také přemýšlel o nastavení minimální šířky buňky, ale to taky nefunguje. Tak už teda nevím, co s tím udělat...
Wan-To
Profil *
Honza Hučín
Četl jsem si ten tvůj článek. Vypadá to zajímavě a dokonce to funguje :) Dolů do menu dám nějaký obrázek s výškou třeba 5px, nastavím mu visibility: hidden a vlastně si tím vytvořím min-width. Pochopil jsem to dobře?
Honza Hučín
Profil
No, já jsem používal průhledný GIF o výšce 1 pixel, ten funguje. Podívej se do kódu příkladu. Visibility:hidden by měl fungovat taky.
Wan-To
Profil *
Je to v pohodě, funguje mi to. Díky za radu, která pomohla vyřešit můj problém :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0