Autor Zpráva
Nekdo
Profil
Zdravim všechny, mam se svou strankou jeden problem,
http://www.moh-bob.wz.cz kdyz jsem ji daval na internet poprvé, tak byla cela černa s bílým písmem. Na začátku prázdnin jsem dal na net jejich novou verzi která ma pouze černý podklad, ale všechny sloupce (ramce) jsou šedé (prostřední je tak 80%-90% cerny) Nedávno jsem ale zjistil že se na některých počítačích zobrazuje stejně jako předtím černe s bilym pismem
Nevíte někdo pls jak to spravit ?
Yuhů
Profil
Obávám se, že tento problém je špatně specifikovaný a obecně neřešitelný. Jednak jsem nepochopil, čím se jednotlivé verze lišily (všechny mají bílé písmo na černém) a jednak by to chtělo pečlivěji popsat, co jsou to "některé počítače".

Já stránku vidím v pořádku.
Nekdo
Profil
No prvni verze byla celá černá a na ni bylo bile pismo (podklad i struktura byla černa). Ted se ma stranka zobrazit tak, ze ma strukturu sedou (levy, stredni a pravy sloupec je sedy) . U někoho se tato stranka zobrazi takto, ale zase nekde se zobrazi ta prvni verze (struktura je cerna)
Ve skole se na jednom počitači zobrazila celá černa ale na jinem se
zase zobrazila správně se šedou strukturou.
werner
Profil
Zkus na těch počítačích, kde se zobrazuje stránka postaru aktualizovat obsah stránky. Je možné, že si na nich už stránky prohlížel a místo toho, aby se načetly ze serveru, tak je taháš z CACHE paměti.
Nekdo
Profil
No zas takovy blbec nejsem :)
dal sem to aktualitovat ale nic se nestalo, ale
kamosovi kteremu se to zobrazovalo cerne se ted zobrazuje dobre, asi se to casem zobrazi v pohode u vsech, doufam :)
SuE
Profil
není to tím divným css ? firefox ho vůbec nebere, protože je to def jako html. Myslím, že mu vadí ty html meta tagy apod. IE6 v pohodě ale ostatní verze se tím taky nemusí prokousat. Zkus ty html věci z toho vyházet
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0