Autor Zpráva
jeremycz
Profil
Pozadí na CSS nebo na htm
Prosím Vás už makam 14 dni kvůli pozadi chtěl bych napřed dát na pozadí foto.jpg a pak chci průhlednosti hnědou viz:
http://jeremycz.ic.cz/zkouska2/index1.htm
,ale tak abych na tu hnědou průhlednosti mohl psát text a nějaké obrázky a tak aby mohl na Iframe aby se neobjevili mezery,jenže průhlednost není v celku čili na celém ploše jako je obrázek.
Jsem opravdu zoufali bo už 14.dni nespal.A dokonce jsem všude prošel u jakwebpsat atd.a nic nenašel ani jsem nerozuměl Děkují za radu Radim
P.S.: Pokud někdo ví napíšte na email jeremy.cz@centrum.cz nebo 1977.R.S@seznam.cz,předem děkujíííí
DJ Miky
Profil
Tu "polohnědou" vlož už do toho pozadí a nemusíš řešit problémy s průhledností.
jeremycz
Profil
Ahoj Miky,ale co obrázek co mám na pozadí?Jak bude obrázovat?A nemůžete mi napsat zdrojové kódy.Děkují Radim
DJ Miky
Profil
Jde o to, že to pozadí v grafickém editoru uložíš i s tou hnědou, takže bude napevno v tom obrázku na pozadí. Pak se už nemusíš o nic starat a jen píšeš text.
Bubák
Profil
Tu "polohnědou" vlož už do toho pozadí a nemusíš řešit problémy s průhledností.
DJ Miky pravděpodobně má na mysli, že to máš udělat v grafigkém editoru. Prostě v něm uděláš takové poradí, jaké potřebuješ. Aspoň tak bych to udělal já.

Jak bude obrázovat?
Já nerozumět, co ty říkat. Ty musíš ma já mluvit česky.
jeremycz
Profil
Kluci já fakt nevím jak a kde se píše grafickém editoru?Nemůžete mi poslat screen je to jednodušší nebo dokument FrontPage?Prosím,předem dík.Radim
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0