Autor Zpráva
Vladosik
Profil *
Mam problem, pro prehled tu mate napsane obe varianty. V IE se mi oboji zobrazi tam kde potrebuju, ale Firefox mu tu tabulku napsanou po <div class="mainColHeading"> vyhodi ven z ramu,prvni ej tam kde ma byt. Jsou to stejne tabulky. Chci jen ukazat, ze ta prvni je vzdy na svem miste a ta druha ve Firefoxu na svem miste neni. Pritom ja samozrejme chci mit tabulku az za tim nadpisem... Abyste to pochopili kouknete na www.studiopole.cz/spain/predcestou.html

<div id="mainCol">
<table>
<tr><td rowspan="5">Geografické údaje</td><td>Poloha: západní Evropa</td></tr>
<tr><td>Oficiální název: Španělské království</td></tr>
<tr><td>Hlavní město: Madrid - 5 180 000 obyvatel</td></tr>
<tr><td>Jazyky: španělština (73%), katalánština (18%), galicijština (8%)</td></tr>
<tr><td>Náboženství: katolíci (96%)</td></tr>
</table>
<div class="mainColHeading">
<h3>.:Než odjete do Španělska:.</h3>
</div><br><br>

<table>
<tr><td rowspan="5">Geografické údaje</td><td>Poloha: západní Evropa</td></tr>
<tr><td>Oficiální název: Španělské království</td></tr>
<tr><td>Hlavní město: Madrid - 5 180 000 obyvatel</td></tr>
<tr><td>Jazyky: španělština (73%), katalánština (18%), galicijština (8%)</td></tr>
<tr><td>Náboženství: katolíci (96%)</td></tr>
</table>

</div>[i][/i]
Vladosik
Profil *
ti [i][/i] an konci byt nema,jen jsem se pokusil blbe zformatovat ten kod:-)
Vladosik
Profil *
To mi jako chcete rict, ze taky nikdo nevite co s tim? Budu rad za kazdej napad. Diky
Bubák
Profil
Možná nikdo nepochopil, co vlastně chceš. Já tvůj dotaz četl několikrát, odkazovanou stránku jsem zi zobrazil v běžných prohlížečích, nevšiml jsem si výreznějšího rozdílu.

Co mají znamenat ty dvě ukázky dole, taky nechápu.
nightfish
Profil
ve style.css přidej do #mainCol table
řádek float: left;

btw
    <meta="robots" content="all, follow">

<meta="author" content="Petr Vladyka">
není úplně správný zápis...
Vladosik
Profil *
Jo tak uz to jde i ve Firefoxu, moc dik.

A s tema Meta tagama,co je na nich dobre? Co ja vim, tak si prakticky muzu vytvorit jakej meta tag chci... Jak ma byt uplne spravny zapis? Zatim jsem se hlavicce prilis nevenoval, ale robots vzdy pisu takto a do author akorat jeste za jmeno pridavam email.
nightfish
Profil
A s tema Meta tagama,co je na nich dobre?
nic :-)
podívej se na http://www.jakpsatweb.cz/meta-tagy.html
Vladosik
Profil *
nightwish: Tedy chtel jsem napsat co je na nich spatne:-) Ten odkaz jsem samozrejme cetl uz drive a stale nevim, co je spatne... Ani na jednom.

Bubak: No ja nevim jak Tobe, ale me to Firefoxu vyhazuje tabulku ven z divu... Jsou tam napsane dve shodne tabulky. Ta prvni nahore je tam kde ma byt. Pak je ten nadpis "Nez odjete do Spanelska" a pak je opet ta tabulka. Ovsem zatimco v IE je normalne pod nadpisem, Firefox mi ji vyhodi ven (doprava). Myslim ze kdyz jsem dal tu ukazku, je zrejme co jsem chtel... Kazdopadne ta rada od nightfish to napravila.
nightfish
Profil
Vladosik
nightfish prosím...

Ten odkaz jsem samozrejme cetl uz drive a stale nevim, co je spatne... Ani na jednom.
<meta name="robots" content="noindex,follow">

vs.
<meta="robots" content="all, follow">

najdi rozdíl...stačí jeden...
Vladosik
Profil *
Kruci,ja to vim a zjistil jsem to driv nez jsem si tohle precetl,ale uz jsem to sem nestihl napsat. Jasne ze mi chybi name, takovy chyby se mi stavaji casto:-) Jinak jak jsem psal, hlavicce se vzdy venuji az na uplny konec, takze bych to snad objevil. Ale diky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0