Autor Zpráva
TFSi
Profil *
Ahoj,
předělal jsem design svého webu a zjistil jsem, že soubor se styly má 10kb, z čehož bude nejmíň 50% "mrtvého kódu", který v souboru zůstal po předchozím designu. Nevíte o nějakém nástroji, který je schopný tento mrtvý kód odstranit??
quinux
Profil
TFSi
Pokud je ten kód z nějakého starého designu tak jak si myslíš, že by ten nějaký nástroj poznal, který kód patří k nové verzi a který ke staré? To budeš muset udělat ručně.
Gappa
Profil
Když si dělal nový design, tak proč si ho neudělal rovnou z fleku na novo? Takle sis akorát přidělal práci, jak sám vidíš. Nějaké automatické řešení na to neexistuje. Budeš zkrátka muset kód pěkně deklaraci po deklaraci prolézt :)
TFSi
Profil *
To quinux: no, myslel jsem si, že by to mohlo nějak naindexovat všechny mé stránky, získat z nich všechny CLASS a porovnat se souborem CSS ... :o/

To Gappa: protože ten nový design z velké čáti vychází z původního a myslel jsem si, že si ušetřím práci, když budu upravovat stávající soubor, ale jak vidím, tak jsem to nějak nedomyslel ...

takže jinak díky, jdu odstraňovat mrtvý kód :o(
Gappa
Profil
No, na použití části kódu ze staré verze není nic špatného, ale musíš opravdu jen a pouze vybírat, co chceš použít i ve verzi nové a ne to tam napráskat přes to a rovnou do toho :)
djlj
Profil
TFSi
Pokud umíš třeba php, tak si takový „nástroj“ můžeš celkem jednoduše napsat sám...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0