Autor Zpráva
caterpilar
Profil *
V souboru styly.css má vše potřebné pro nastylování stránek. Stránky se aktualizují přes vlastní redakční systém formou nahrávání html stránek. Uživatel vytváří odsah ve Wordu a ukládá jako html. Když takto vytvořenou stránku nahraje na web, tak mi její vlastní styly přebijou ty moje.

Jde to nějak pořešit? Aby ty původní styly měly právo veta?
Ivorius
Profil
jediné co by ti mohlo pomoci je ke každému tvému stylu přidat !important, ale řekl bych že to není zrovna ideální řešení situace :D
Railbot
Profil
caterpilar
A ty vytvořené stránky nahárvané na web mají zřejmě interní styly. Proč vůbec nějaké mají?
caterpilar
Profil *
Railbot
No zkus si uložit z wordu dokument jako html a pak se mrkni na kód. Třetina kódu jsou samé chujoviny a jak říkáš Ty interní styly. A to je právě to čeho se potřebuju zbavit.
nightfish
Profil
caterpilar
tak je ořež při uploadu... sice to nebude úplně hračka, ale jít by to mělo...
Railbot
Profil
A nebo neukládat dokument z Wordu jako HTML. To musí být ten nevětší bastl na světě. Dost nešikovné řešení. V tomto případě bych se spíš zamyslel nad tím systémem jako takovým, protože krom CSS to generuje i prasácké HTML, což může i do budoucna přinést jen samé radosti :)
caterpilar
Profil *
Je to stejná prasečina jako front page, ale pro mě je to jediné řešení. Nevím jak jinak by uživatel vytvořil jednoduše potřebný html dokument. Word ovládá každý. Bohužel.
caterpilar
Profil *
Podotýkám, že uživateli jsou prevážně sekretářky, ekonomky a učitelky.....o nějakém složitém ořezávání při uploadu nemůže být ani řeč:)
Railbot
Profil
caterpilar
Tak to je hodně nešikovné řešení nechat Word generovat HTML. Co třeba nějaký jednoduchý RS, do kterého se jen vkládá text a HTML si potom už samozřejmě generuje sám..? Zkrátka klasika. Většinou jsou k dispozici i formátovací značky.
H13
Profil
Railbot

Souhlasím, dřív jsem to řešil tak, že jsem nechal uživatele vytvořit dokument v Openoffice, ale pořád jsem musel řešit "rozhozený" CSS stejně jako ty, pak jsem jim vytvořil jednoduchej RS, v podsatě jen okénko, do kterého mohli vkládat text a pár značek a bylo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0