Autor Zpráva
-BoneCrusheR-
Profil *
Začínám se učit CSS a tento webík jsem stvořil jen tak pro výuku.

Mám ale velké problémy s laděním stránek pro jiné prohlížeče než je IE. Chtěl bych aby to vypadalo jako v exploreru ale nemůžu přijít na to jak toho docílit, tlačítka nevypadají jak by měly a pozadí jednoho divu mi pořád někde lítá a nemůžu ho dostat tam kde je v IE.

Prosím zkuste mi někdo poradit, už mi z toho hrabe... :-)
ax123
Profil
No určitě některý divi ukončuješ moc brzo, třeba ten u panel a obsh. Ty odkazy v a hrefu zkus dát třeba do divu. Nevím jestli to pomůže, ale pro začátek zkus začít od nějaké jednodušší stránky. Řekl bych, že spoustu věcí si prostě jen zkopíroval aniž tušíš, co by měly, nebo mohly dělat.
Honza Hučín
Profil
Jestli se chceš naučit dělat stránky, nainstaluj si jiný prohlížeč než IE a stránky laď v něm. Například Mozilla Firefox. IE má mnoho nestandardních rysů a občas chybné chování. Začni od jednodušších stránek, anebo větší příklady promazávej, abys zjistil, kde je problém. A občas použij validátor.
-BoneCrusheR-
Profil *
ekl bych, že spoustu věcí si prostě jen zkopíroval aniž tušíš, co by měly, nebo mohly dělat.
Budiž, když si to myslíš... Já mám čisté svědomí, psal jsem to sám, mám takovou malinkou zásadu nic nekopírovat! Chci se to naučit a to kopírováním nepůjde. Mimochodem už jsem na to přišel, netrvalo to moc dlouho a byla to hovadina... Prostě jsem něco zapomněl definovat v CSS...
meca
Profil
Už si na to přišel? Tak proč to nespravíš?! :) ...

Jinak i kopírováním se toho můžeš dost naučit... ALe nesmíš okpírovat bezhlavě, prostě to okopírovat, a zkoumat to....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0