Autor Zpráva
honza
Profil *
Prosím o radu: styl linků v menu jsem nastavil pomocí CSS, někdy se ale moje nastavení nezobrazí a zobrazí se defaultní modrý styl odkazu.
Navíc ale, záleží na které stránce stojím, když stojim na některých odkazových stránkách, tak je tam moje nastavení přes css, na některých to nechtěný defaultní. Je to divný, protože menu mám jen jednou, zbytek stránky se includuje.
Nějaký nápad? Je to na http://ceskystul.wz.cz kdyby jste to chtěli vidět.

Děkuju moc za pomoc, honza
Acci
Profil
honza
To je teda fakt prasárna dělat stránky ve Wordu. Možná je to tím, že část dokumentu máš ještě před head a další až za ukončené body. Ale jak se dívám do kódu, tak se mají obarvovat jen odkazy v divu s classem odkzy. Hledej chybu tam
Marty
Profil
Nastav do externích css toto:
a { vlastnosti ... }
ten externí styl pak vkládej do všech stránek, musí to ovlivnít všechny odkazy, tedy včetně menu.
P.S. díval jsem se na tu stránku ale zdálo se mi vše O.K.
honza
Profil *
To jo, ten word je humus - když mi pomůžeš budu rád. Je tam z tohoto důvodu: potřebuju, aby můj kámoš měl možnost to hlavní okno jednoduše obměňovat (dává tam vzkazy studentům, a tak). Tak jsem pro něj udělal bokem jednu stránku, na které přes formulářík uploaduje soubor, kterej se automaticky zkopíruje na server, a já ho pak načítám includem do toho hlavního okna úvodní stránky. A ten jeho načítanej soubor je word uložený jako html. On prostě nic než word nezvládá.
Jestli vás napadne lepší řešení moc rád ho použiju, dík dík.
honza
Profil *
Pro Martyho: Když klikneš na "Uvodní stránka", je to styl co nechci, kdyz na "Historie", je to to, co chci.
dík
Marty
Profil
Jestli vás napadne lepší řešení moc rád ho použiju, dík dík.
Začni šrotit PHP a MySql, a udělej si svůj kompletní redakční systém. :)
honza
Profil *
Neboj, šrotim se...
...jen mi přišlo divný jak se může to menu zobrazovat různě v závislosti na tom, "ze který stránky" se na něj díváš, viz ten rozdíl mezi tim co vidíš po kliku na "Uvodní stránka" a na "Historie".
Acci
Profil
honza
Možná by stačilo do systému nějak zakomponovat nějaký validní XHTML online editor
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0