« 1 2
Autor Zpráva
gyoja
Profil
Jelly
Co se týče cest s obrázky, tak jsem je opravoval a třídy a id jsem ve tvém kódu úplně smáznul.
Nevím jestli sis všiml odkazu na opravené menu o pár příspěvků výše.
Jelly
Profil
gyoja: Ano! Hned jsem se díval, co se ti povedlo...
Ale vážně to není to co potřebuju.
Nechci, aby byly všude tečky při a:hover. To bych myslím zvládl. :)
Potřebuju, aby byly tečky jen u těch několika položek, které jsem už párkrát vypsal. V klidovém stavu, i při a:hover. V mém menu se to daří jen u položky "Menu 2". Ty další, kde by se mělo pozadí s tečkou objevit, mají stále pozadí s pluskem. U zbylých položek má ovšem to pozadí s pluskem být! A ještě jedna věc - dopředu nevím, která položka tu tečku bude mít, takže to nemůžu udělat nějak natvrdo.
Každopádně díky za snahu!!!
gyoja
Profil
Tak jestli to teď dobře chápu, tak tečky mají být jen u těch položek, které již nemají podmenu, které již nejsou dále členěné?
Jelly
Profil
Tak jestli to teď dobře chápu, tak tečky mají být jen u těch položek, které již nemají podmenu, které již nejsou dále členěné?

Přesně tak.
gyoja
Profil
Takže, měl jsem chvilku času a blbě jsem to tu rozvířil, tak považuji za čestné to dokončit:

Zde je řešení.

- Použil jsem jeden class a to u těch položek s tečkou. Všude kde chceš tečku ho přiřaď k <a> dle libosti.
- Použil jsem jen dva obrázky a to plus.gif a dot.gif s průhledností. Tomu jsi nepřikládal důležitost.
- S pozicí obrázku v background si už pohraj sám, to už nedám.
- Trošku jsem zamíchal barvami a okraji, ale to je detail.

Omlouvám se za předchozí nepochopení, jsem jednoduchý člověk.
tiso
Profil
Jelly
tak potom priraď všetkým odkazom (li a) obrázok s bodkou
a odkazom (presnejšie položke li) ktoré majú submenu priraď triedu class="submenu" a obrázok s pluskom:
li a, li.submenu a li a{...}//.
li.submenu a{...}//+

...prípadne naopak - ako uviedol gyoja
Jelly
Profil
gyoja: Mám takový pocit, že tohle už je ono. Budu sice muset ty třídy rozdělit na 4, abych pluska a tečky napozicoval podle odsazení textu, ale doufám, že funkčnost se tím nepokazí. Vidím, že tu pozici pozadí zadáváš všude, takže by to mělo jít posunout kamkoliv.
Není mi jasné, v čem tedy byla chyba.
Každopádně jsem ti velice vděčný. Díky moc!
gyoja
Profil
YW (překlad: NZ)
Jelly
Profil
IK (překlad: JV)
:)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0