Autor Zpráva
wjenceslaw
Profil *
Prosím o radu.
Mám nařezané 4 obrázky přesně tak, že na sebe navazují. Avšak v IE6 i v IE7 to vypadá, jakoby měly nastavený nějaký padding nebo margin i když jsou oba nastaveny na nulu.
Konkrétní problém je na www.southwork.cz v pravém sloupci kde jsou čtyři obrázky. Navíc Firefox vykresluje mezi 3. a 4. obrázkem nějakou bílou čáru.
Díky
k
Profil *
wjenceslaw
Me se to v FF 1.506 zobrazuje dobre, bez cary.

OT: Oznacovat se za Sound System a hrat disco, vocal house nebo techhouse - to povazuju za urazku (nejen me)

23
wjenceslaw
Profil *
Já mám FF 2.0.0.2 a dělá mi to čáru. Poradí ještě někdo?

k
Já se Southwork nic nemám, takže toto jde mimo mně :-)
habendorf
Profil
pro img display:block
wjenceslaw
Profil *
habendorf
Už jsem ti chtěl začít pomyslně líbat ruce, ale display block pro img nějak to nepomáhá :-/
habendorf
Profil
Tys to ale dal pro a, ne pro img.
wjenceslaw
Profil *
Už je to i pro img a vypadá to pořád stejně ve všech browserech.
habendorf
Profil
Nemůžu si pomoct, já tam vidím

#pravypanel img{border: 0px none; margin: 0; padding: 0;}

bavíme se o pravém panelu?
wjenceslaw
Profil *
Díky moc, omlouvám se, programátor tohohle webu zkopíroval všechny soubory na jinou subdoménu, takže se po přepsání css stylu změna projevila jen na druhé subdoméně. správné vykreslení je teď na southwork.broskev.cz.
Axamith
Profil
Předpokládám, že jde o to, jak na sebe bezpečně napojit několik obrázkových odkazů.
Já osobně bych to neřešil sestavováním rozřezaných obrázků, ale použil bych jeden jako celek a odkazy vyřešil pomocí
klikací mapy
habendorf
Profil
Ale ne, map ne.
Axamith
Profil
Proč ne ??? Nikdy jsem neměl důvod tuto funkci použít, takže neznám klady ani zápory, ale zdá se mi, že odpadne problém se zajištěním návaznosti obrázku ve více druzích prohlížečů.
habendorf
Profil
Axamith: Třeba proto, že se dost blbě dělá hover.
Axamith
Profil
Fajn, to jsem netušil.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0