Autor Zpráva
Rayman
Profil *
Nevím jestli to můžu zařadit do téhle skupiny a pokud jsem tu špatně tak se omlouvám... mam jeden takový problém a myslím že souvisí s CSS. Mám web který jsem upravoval pro Mozillu v té to jde také krásně, ale jakmile tuto stránku otevřu v Internet Explorer stane se to, že pravý panel, který má být vpravo je přesunut pod levým panelem. www.ass.tym.cz někdo kdo tomu rozumí si to spusťte v Mozille a potom v IE a prosím pokud máte nějaké řešení, které by odstranilo problémy v IE a zároveň to fungovalo v Mozille se ozvěte prosím. Děkuji
Joker
Profil
Tenhle efekt bývá způsobený tím, že šířka dostupného prostoru pro stránku v prohlížeči je menší, než potřebná šířka pro stránku.
Je potřeba nějakým způsobem nastavit minimální šířku stránky, pak se při menší šířce sloupce nedají pod sebe, ale objeví se posuvník.
Joker
Profil
Mimochodem,
"Web je optimalizován pro Firefox Rozlišení 1024x586"

Tohle bych vyhodil. Za prvé by web neměl být optimalizovaný pro jeden prohlížeč a rozlišení a za druhé rozlišení 1024x586 jsem ještě neviděl a ani mi ten web pro něj nepřipadá moc optimalizovaný, třeba úvodní stránka má výšku 1469px, takže se na výšku nevejde ani do 1280x1024, natož 1024x586.
Rayman
Profil *
Díky za radu. Upravil jsem to tak, že jsem tam dal místo jednoho rozměru "0 auto" a on si to IE už překousnul, funguje to i v Mozille takže je to dobrý.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0