Autor Zpráva
PetLahev
Profil *
Zdravim panove a damy

omlouvam se za stupidni otazku, ale ja se k css a webu dostanu jen sporadicky a nejsem si jisty.

Napsal jsem externi css soubor, stranky se zobrazuji dobre, ale mota se mi tam reklama
(delam to na webzdrama). Spravne se ma zobrazit nahore lista s reklamou a dole pod obrazky banner.

V IE se horni lista zobrazi a banner je videt pod obrazkem v Mozille se horni lista nezobrazi vubec a banner jde videt take pod obrazkem.

Kdyz jsem zakazal css soubor tak se banner objevil pod obrazkem (IE) v Mozille je to takove divne.
Sice bych mohl byt rad ze reklama neni, ale nemam rad, kdyz vim ze jsou tam chyby.

Poradite?
http://excel.borec.cz (zatim jen horni obrazek nic vic tam neni)
body { font-family:"Times New Roman","Verdana",sans-serif;}

#Myimage { position:absolute;width:750px;top:23px;left:0px;}

#menu { position:absolute;color:white;
width:130px;top:220px;left:0px;}

#menu a { color:whitesmoke;font-size:12pt;font-weight:bold;
font-family:Trebuchet MS,Verdana;font-variant:small-caps;
text-align:center;text-decoration:none;margin-left: 15px;}

#text { position:absolute;width:535px;top:230px;left:135px;}

#clanek { border-color: #330066;border:1px;border-left:solid;border-bottom:solid;
padding-bottom: 2px;padding-left: 5px;}

#menu a:hover { color:red;}

#patka { width:100%;margin-top: 30px;}

.odsazeni { margin-left:150px;}

.odsazeni2 { margin-left:130px;}

Premek
Solo
Profil
Hmm ja to vidim ve vsech prohlizecich stejne. To ze vidis wz reklamu za obrazkem je proto že ten div s obrazkama mas napozicovany absolutne. Zrus absolutni pozici u Myimage a nasklada se ti to pod sebe. Stredniky s tim nemaji nic spolecneho a psat je musis.
PetLahev
Profil *
Diky za odpoved zmenil jsem tedy

#Myimage { position:relative;width:750px;top:23px;left:0px;}

ale Mozilla stale nejak cykli, horni lista vubec, banner je takovy nijaky (tesne pod obrazkem klavesnice, ale zobrazuje se jen text webzdarma, ale jinaj nic)

Premek
Solo
Profil
precti si http://www.jakpsatweb.cz/css/css-pozicovani.html

tim zrus sem nemyslel zmen na relativni ale zrusit uplne :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0