Autor Zpráva
Cup
Profil *
nevím jestli jste se tím jiz potkali, ja bych rekl ze jo tak mi prosim poradte ... jiste ste videli treba v casopisech ze maj text od kraje sloupce(odstavce) ke kraji a roztahuji se jim mezery ... vetsi mensi a tak ... nevite jak bych tohoto mohl docilit v css?? ... dekuji
wimstr
Profil
pomocí text-align: justify;
Mistr
Profil
Cup
Myslíš p {text-align: justify}? Viz: http://www.jakpsatweb.cz/css/text-align.html

Škoda, pozdě. :-)
Cup
Profil *
kdepak to nejde

mam to takto bez toho roztazeni

bla baa bla bla bla bla bla bla bla


a chci to mit takto


bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla (okraj tabulky)


nevim zda by to pomoci justify melo jit ale neslo mi to treba mam chybu jinde
Cup
Profil *
***** :D u druhho vzkazu se mi promazali mezery .... no to je jedno
Mistr
Profil
Cup
Tak v tom se fakt neorientuji. Zvláště, když se Ti, jak píšeš, vymazaly mezery.
Bubák
Profil
kdepak to nejde
Jde, ale musíš mít aspoň dva řádky textu, poslední řádek je totiž normálně zarovnán vlevo. Pokud ti to ani pak nejde, máš někde chybu.
Cup
Profil *
prave mam jeden radek text ... a nejde mi to asi nevite jak bych to udelal .. no nic ... budu tam muset nacpat pevny mezery a kdyz budu chtit menit (polozky v menu) tak budu muset vzdy zmenit i mezery .... a to je dost na ,,prcinku"
J
Profil *
Cup: pevnýma mezerama nedocpávejte, při změně velikosti textu v prohlážeči by se to bůhvíjak rozjelo.
Co jak píše Bubák - přidat ještě druhý řádek, tomu dát velikost minimální a písmo neviditelné?
habendorf
Profil
V IE to lze řešit bez problémů a bez nějakých falešných druhých řádků. V ostatních browserech těžko.

text-align:justify;
text-justify:distribute-all-lines;
Cup
Profil
nn ja tam necham ty pevny mezery ... koukejte ... tady to je kamos si to jeste validuje ... ale kdyz proste zvetsis pismo jedenkrat tak to jeste vubec nicemu nevadi a kdyz to udelas vicekrat tak se to tam posklada .. a taky to funkcne nevadi ... a jestli to nekdo bude mit jeste vetsi ... tak at papa mrkev
Plaváček
Profil
Cup

Já žiju v domnění, že se mluví o textu a ty takhle skládáš navigaci? Takhle se to přece nedělá.
habendorf
Profil
No, taky jsem mluvil o textu :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0