Autor Zpráva
MHav
Profil
Ahoj, vytvořil jsem jakýsi jednoduchý web a vidím to v FF i v IE stejně , ale problém nastane když kdosi si zvětší velikost zobrazovaného textu. Není nějaké řešení jak toto nastavit , aby se to v tomto případě nerozpadlo? Díky moc za pomoc. Strana je zatím zde. Testovací web
Railbot
Profil
Přízpusob tomu grafiku i kód. S tím musíš počítat od začátku. Není to nic složitého, ale dělat to za tebe nikdo nebude. Musíš vše nastylovat právě tak, aby se to nerozpadlo. Průběžně testuj.

Mimochodem ten tvůj web...mám tam vodorovný posuvník při 1280x1024, takže "trošku" moc široký. A ty ikony w3c validního kódu dej snad raději pryč, je to kýč ;)
MHav
Profil
Dík za radu, budu zkoušet a ikony dám pryč, posuvník je zajímavý nemohu najít co me to roztahuje.
Railbot
Profil
MHav
ul v headeru, mělo by stačit odebrat mu position: relative
MHav
Profil
Díky moc už to mám , to pozicování , v tom mám problémy...:-(
MHav
Profil
Jo tak ve FF me to už i při zvetšení drží až teda na hlavní nadpis, ale v IE me to uskočí i spozadím ten header.
Miloš
Profil
Očividně's to dělal v rozlišení 1024×768. Zkus si to jak v nižším, tak ve vyšším a podívej se, co dělá hlavička, jmenovitě kam utíká menu.

Co je to ozování cestovní agentury? (stránka O nás)

Podtrhal bych v textu všechny odkazy, tedy i slovo Více, protože vypadá úplně stejně jako předcházející datum, které není odkaz. Na námitku, že to musí být každému jasné, odpovídám, že nemusí (minimálně se člověk zamyslí, což je zdržující a v důsledku tedy obtěžující); radši u uživatele nikdy nic nepředpokládej.
Podtrhal bych i odkazy v drobečkové navigaci, i menu na spodku stránky. O podtržení odkazů v horním menu bych alespoň zauvažoval.
MHav
Profil
Miloš
Dík za upozornění to opravím, no původní záměr byl aby to bylo variabilní aby se to zobrazovalo zhruba stejně, pevná šíře levého panelu a přizpůsobovat pravý.
Musím to nějak odladit ještě
Railbot
Profil
Miloš
Asi už to u tebe bude jakási deformace, ale tady není názor na stránku, dotaz byl již zodpovězen a tím to hasne ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0