Autor Zpráva
art4web
Profil
Ahoj potrebujem aby sa mi táto stránka odkaz zobrazovala v ie tak isto ako aj v Opere alebo Firefoxe, jedna sa o to horne menu a div search. Prosím nejakého profíka ktorý mi pomoze s css pre IE. Neviem si s tym rady. dakujem vsetkym co napisu
art4web
Profil
Dakujem vsetkym co sa chceli ozvat, ale uz som to vyriesil :))
asd
Profil *
[url=javascript:alert('ahoj');]Text odkazu[/url]
kopernik
Profil
Zdravím Vás.. přišel k nám IE7 a s ním opět problém, může mi moc prosím někdo poradit jestli ještě vůbec jde upravit toto hovermenu (zde je adresa)http://css.interval.cz/clanky/experimentalni-vysouvaci-hover-me nu-bez-skriptovani/díky Vám za radu a mír s Vámi
kopernik
Profil
tady je správná adresa - http://css.interval.cz/clanky/experimentalni-vysouvaci-hover-menu-bez- skriptovani/
habendorf
Profil
IE7 se xml deklarací nepřepne do quirku, takže ti to asi nesedí. Buď změníš ten podmíněný komentář a nebo dáš na první řádek v html toto:

<!-- nevolte socany-->

(bez legrace)

Obojí by mělo pomoci.
kopernik
Profil
díky za pomoc, ale socani mi nepomohli a podmíněný komentář nechápu, mohl by si být konkrétnější prosím.. díky
habendorf
Profil
kopernik: Mají tam IE, ale ty potřebuješ lte IE6.
kopernik
Profil
je to velká změna v kódu a pak teda musím na standartní hovermenu se skriptem nebo prkotina, která se dá opravit?poraď prosím.. Normální hovermenu je pro mě totální šp. vesnice, protože vůbec nevim jak mám do připraveného css kodu vložit hover.htc
habendorf
Profil
Prostě to zkus. Oni tam mají <!--[if IE ]> , tak místo toho dej <!--[if lte IE 6]> jak jsem ti radil.

Je mi divný že socani nepomohli, protože IE7 se v quirku chová téměř identicky jako IE6. Je ale fakt, že jsem ten jejich kód nezkoumal. To co jsem ti poradil je víceméně univerzální rada pro problémy s IE7 (tedy zajistit stejný vykreslovací režim, v tomto případě quirk).
kopernik
Profil
tak bohužel IE6 negativní, jak jsem už jsem psal, zkusil jsem i ty socany, ale třeba jsem je blbě umístil. Myslels úplně na samotný začátek kodu nebo za <html> to je zřejmě má poslední prosba o radu a pak se zkácim.. díky pane Mikrosoft a hlavně Tobě Habendorfe za drahocený čas
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0