Autor Zpráva
LubaTOR
Profil *
Proc mi text roztahuje elemen DIV kdyz mam unej definovany width......width by mi prece mel element prizpusobit na danou sirku a radky Zkratit.............jak to mam vyresi..prosim kdo vi at poradi..dneska me to dohnalo k nepricetnosti.....malem jsem si rozbil klavesnici..
szucs
Profil
Pre IE treba nastavit owerflow:hidden

Vlado
LubaTOR
Profil *
Dobra hidden mi to oreze,,,to bych ale kazdy radek musel ukoncit rucne pomoci<br>.....Dik za radu,ale porad nechapu proc mi to ten text roztahuje........i pres definovany width.<<<??(v IE)prece kdyz zadam overflow: auto; mel by se div rolovat jen dolu a nahoru...Poradte....
Petra
Profil
V IE se div roztáhne přes nastavenou šířku jen, když se tam obsah nevejde, tzn., když je třeba text příliš dlouhý bez mezery, tak to prostě řádek nezkrátí. Obyčejný text by nic roztahovat neměl. Pokud roztahuje, je chyba někde jinde, třeba že je tam někde <pre> nebo hafo jiných možností. To ale bez toho abychom viděli tu konkrétní stránku asi nezjistíme.
LubaTOR
Profil *
Mezery tam jsou.....zdroj je uplne omezeny....dam ho sem a porad...
-------------------------------------
exdterni stylopis je takovy

.pic {width: 200px;
height: 100px;
border: 1px solid black;
}

-------------------------------------
zdrojak v html je takovy

<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Language" content="cs">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
<title>sss</title>
<link type="text/css" rel="stylesheet" href="style.css">
</head>



<body>
<div class="pic"><p>ssssssssssssssssssssssssssssssddddddddddddddddddddddddd dddddsssssssssssssssssssssssssssssssss</p></div>
</body>
</html>

a ten text mi proste roztahuje div PIC .........
LubaTOR
Profil *
A kdyz tam dam overflow: auto -hodi mi to horizontalni listu.....fakt nevim...
Petra
Profil
No vždyť tam nemáš mezery no :-)) to sss...ddd... je prostě delší než 200px, kdybys tam dal normální text, tak by to bylo OK.
LubaTOR
Profil *
jedna tam je a je to furt na stejnem radku......vyzkousim jich tam dat vice...snad to pude...
LubaTOR
Profil *
No dit jo.....tak to je super......dikas mocas....a nezlobte se za moji bezcenou diskusi....LubaTOR
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0