Autor Zpráva
noway
Profil
Dobrý den,omlouvám se jestli to tady někde je ale mam nasledujici problem... potrebuju dostat vedle sebe nekolik obrazku reseno pomoci spanu protoze div mi je hazi pod sebe, jenze mi to zobrazeni funguje jen v exploreru.. DIV nechci pouzit protoze bych musel pouzit float a pokud se pry v tom webu neco zmeni tak to rozhodi cely web,nevim co je na tom pravdy ... ale nevim jak dal.... zkousel jsem i div s display:inline ale taky nic...vite nekdo jak na to?? jakekoliv odpovedi uvitam nejlepe na emailu adam.berger@seznam.cz nebo icq 290830783
Railbot
Profil
Tak obrázky vedle sebe snad nejsou problém. Co ti na tom nejde? A span je zbytečný.
habendorf
Profil
potrebuju dostat vedle sebe nekolik obrazku

Pokud chceš dát vedle sebe obrázky, tak operuj s obrázky a ne se spany nebo divy.

img {float:left;} a pak vyclearovat

Ostatně obrázky se ti budou rovnat vedle sebe i bez floatu, ovšem s některými nehezkými projevy.
noway
Profil
nene....sme se nedobre pochopili .. jde o to ze delam grafiku webu ... respektive layout ...
tady mate jak ma web cca vypadat... noway.borec.cz/web/web.jpg,takto se mi to zobrazuje ve firefoxu (chyby si nevsimejte)noway.borec.cz/web/firefox.jpg a takto v exploreru noway.borec.cz/web/explorer.jpg
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0