Autor Zpráva
czech
Profil
Udelal jsem si navrh webu a v IE je to ok a v Mozzile mi chybi nekolik car v menu, nejsem si vedom, ze bych neco zmenil. Web je validni(css + html 4.01). na ukazku www.test.posilovani.net
Miškin
Profil
zkus nastavit jiný padding nebo margin pro ie a pro mozilu... když chceš pro ie můžeš třeba takhle _padding třeba Ti to pomůže..
Petra
Profil
Tam je nějaký problém s výškou asi, že se to tam i s tím borderem nevejde.
Řešení mě napadají dvě:
1. celý #obalovydiv má nastavenou výšku řádku ->line-height:130%, ta když se smaže, nebo spíš umístí jinam, aby to nemělo vliv i na menu, tak by to mělo být OK.
2. nastavit výšku těm prvkům v navigaci, moje pixelové řešení teda není zrovna ideální, ale s tím už se něco udělat
#levanavigace li {height:15px}
#levanavigace li a:hover {height:15px}
Fred
Profil
div[id="levanavigace"] li {line-height:160%;height:160%; }
czech
Profil
Diky vsem
czech
Profil
Jeste dve rady, to pravy menu me zlobi, zkousel jsem vsechno a ne a ne se prizpusobit jako levymu sloupci. A druhy dotaz na flash a logo vedle sebe. zkousel jsem na logo float: left a na flash float: right a stejne to neslo. Diky
Fred
Profil
Nejdřív smaž všechny tagy <center> a </center> a zkus #pravanavigace ul {margin-left:10px }
czech
Profil
Chtel bych se zeptat, proc v mozzile se ramecek kolem webu vpravo nahore neposune o 1px a v IE se to soupne? Pritom velikost je obou stejna. Nebo je IE proste prohlizec na h......
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0