Autor Zpráva
czech
Profil
Zdravim, chtel bych dostal flash a logo vedle sebe, ale stale se mi to dava kapku jinak. dal jsem float: left u loga a float: right u flashe. www.test.posilovani.net
Fred
Profil
Přidej si do té pravé strany
#pravanavigace img,#pravanavigace iframe{margin:auto 20px;border:none}
ještě tam jeden tag center zůstal.

Dej tam ten flash a log, mrknu se pak na to. Takhle, když to tam není vložené lze těžko hádat. Možná by stálo za úvahu napozicovat to logo jako pozadí do divu hlavčka a flash prostě vložit do toho divu. Záleží na rozměrech těch objektů.
anchor
Profil
<div id="hlavicka"> vynechaj a nahrad to dvoma <div> osobitne pre logo aj pre flash-zadaj rozmery a pohraj sa s nimi-ja by som to spravil tak. A oprav si vpravo fotografiu aj anketu-utekajú ti doľava-daj pozor na vykresľovanie boxov v IE a Moz. atd.
czech
Profil
Flas i logo uz tam mam, ale v IE to neni moc good, ale Mozzila to zobrazi tak jak chci. Jen tak na okraj, da se zrychlit i v tom levym menu to preskakovani zlutyho obdelnicku? Treba v mozzile je to good.
Fred
Profil
Vyřízni si proužek 2x155px ze screenshotu toho flashe, dej ho jako pozadí divu hlavička a div logo zmenši šířku na width: 230px; . Do divu flash přidej overflow:hidden kvůli adblocku. Ještě je potřeba doladit ten prvý sloupec, vypadá v každém prohlížeči jinak.
Fred
Profil
#logo{float:left;width:230px;height:155px;background-image:url(http:// www.test.posilovani.net/logo.jpg);}
#flash{float:right;overflow:hidden}
#pravanavigace img,#pravanavigace iframe{margin:auto 10px;border:none;}
#pravanavigace{text-align:center}
czech
Profil
Diky s tim flashem, jen mi zbyva to posunout doprava, ale stale mi to nejde a jeste by me zajimalo proc je to v mozzile ve stredu stranky v IE vpravo?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0