Autor Zpráva
Gaboš
Profil *
zdravim
mám takovej problém v hover menu
.tlacitko li {
border-left:1px solid #E6D085;border-right:1px solid #E6D085;list-style-type:none;background-image:url("http://stargate-sg1-sga.wz.cz/zkouska/tlacitko.j pg");background-repeat:no-repeat;width:100px;height:50px;display:bloc k;color:white;font-weight:bold;font-size:15px;float:left;margin-top:-1 px
}

.tlacitko ul li {
background-color:#063A5B;border-bottom:1px solid black;border-left:2px solid black;border-right:2px solid black;width:99px;height:20px;-moz-opacity:0.3;;display:block
}

a mám problém s tím že ten první styl mi určuje obrázek i k položkám toho menu co se vysouvá
na intervalu sem viděl zápis podle id a nevim jakej je v tom rozdíl ale normálně mi to šlape na classech až na takový věci no
díky za radu předem
Senyx
Profil
hlavní rozdíl mezi class a id je ten, že class se používá pro více objektů (např. několik odstavců podobného stylu) a id pro jeden unikátní objekt, prakticky to myslim funguje úplně stejně, až na to, že validátor hází při nesprávném použití chyby

nebylo by nejjednodušším řešením udělat dvě různé class - .tlacitko pro tlačítka hlavního menu a třeba .podtlacitko pro tlačítka vysouvacího menu?
gaboš
Profil *
ajo to by asi bylo...ale problém podle mě bude-eště sem to nezkoušel ale tušim že už se mi stalo něco podobnýho :D - že to nebude brát v tom hoveru ten class-jako prostě v externím souboru je nastavený li a když budu chtít dát class LIčku tak si myslim že se to stejně bude řídit podle toho classu v UL....ale zkusim :)
gaboš
Profil *
ajo to by asi bylo...ale problém podle mě bude-eště sem to nezkoušel ale tušim že už se mi stalo něco podobnýho :D - že to nebude brát v tom hoveru ten class-jako prostě v externím souboru je nastavený li a když budu chtít dát class LIčku tak si myslim že se to stejně bude řídit podle toho classu v UL....ale zkusim :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0