Autor Zpráva
Rokka
Profil
mrknete na tyhle stranky prosim

http://www.phpscape.rsnazory.eu/_accounts/_skala/Reklamka/index.html

nahore ten oranzovy pruh, od panacku k panackum ma jinou barvu nez jak pokracuje pozadi pritom je to ale stejna barva, nevite cim to je?

dalsi otazka je? Jak udelam to aby to pismo nebylo tak kostrbate?
Vladosik
Profil
Vidim jen jeden oranzovy pruh a ten ma stale stejnou oranzovou barvu. Jen ty panacci jsou svetlejsi...

Jak kostrbate? Me prijde normalni.
wimstr
Profil
ě se také nikde nejeví žádná chyba
Rokka
Profil
Me se ta chyba teda jevi, ale jen v IE, jestli na to nekoukate v jinem prohlizeci
Miloš
Profil
Ano, potvrzuji chybu v IE 6.
Nemá to něco společného s gama korekcí? (otázka adresována znalým věci). A nešlo by to obejít filtry?
A pokud ne, co takhle místo oranžového pruhu z obrázku nechat bez obrázku a nadefinovat spolu s rozměry background-color?
ladik
Profil
Zkus použít stejný formát obrázků.
Problém bude asi v rozdílném zobrazování barev formátu PNG a JPG.
wimstr
Profil
Problém bude spíše ve formátu PNG, s tí mám problémi taky (proto jej nepoužívám)
Miloš
Profil
wimstr
Problém bude spíše ve formátu PNG, s tí mám problémi taky (proto jej nepoužívám)
Já s PNG nikdy problémy neměl, pokud šlo o osmibitové obrázky (indexované barvy, náhrada za gif).
Railbot
Profil
PNG jsou na web velice dobré. Používám je přes rok a nikdy žádný problém. Pokud s tím někdo neumí a dělá s tim koniny, potom se nesmí divit, že mu to dělá neplechu.
Rokka
Profil
Ahoj, tak to bylo tím, že jsem měl dva rozdílné formáty. Teď už to funguje správně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0