Autor Zpráva
Smudlik
Profil *
Dobrý den předělávám stránky a chtěl s použití CSS a chtěl jsem se zeptat zdali někdo nemá nějaký kód na rozevírací menu. Našel jsem leda nerozevírací jako třebas Tohle a i kdybych se spokojil s ním nefunguje mi tam když pod tlačítko zadám e-mail a nevím jak to udělat aby mi to otevřel stránku vybranou v tom prostředním sloupci. Ale raděj bych rozevírací.Diky moc
wimstr
Profil
Jaknaweb.com sem koukni, vyhledej si tam, jaké menu se ti hodí, je jich tam poměrně hodně
jojoj
Profil *
Tu si pozri nejaké hover menu
Smudlik
Profil *
No tak sem koukal na ty hover menu což by bylo ideální ani by nevadilo že to je na šířku docela ideální by bylo možná to první určo se přeci dá dodat další nabídka.Jen si řikám že když dám třebas nahoru něco že to jsou moje WWW pod to dám menu jak určim aby se mi to zobrazilo do nějakého okna , které bude pod tim?
jojoj
Profil *
ideálne je to pomocou PHP - cez include. No teraz si daj radšej pauzu, lebo hrajú naši hokej. :o)
Smudlik
Profil *
ideálne je to pomocou PHP - cez include. No teraz si daj radšej pauzu, lebo hrajú naši hokej. :o)
JJ klidně to odepiš pak.PHP no nato si vůbec netroufám k čemu je vlastně ten layout to je vlastně jako když mám já tohle tak taková šablona ne. Akorát že neni pomocí rámů z html což je na... pro pomalej nat a počítače ne?Takže možná z toho by se to dalo v tom případě vyčíst?
jojoj
Profil *
ak nie PHP, tak trebárspomocou iframe alebo potom už iba na každú stránku to menu zopakovať
Smudlik
Profil *
No myslim si že rámy zas nejsou vhodný zhlediska starších PC a o pomalejch netu
Smudlik
Profil *
Jen tu koumu kdo mi poradí jak to tam dát jestli to vše narvat ty 3 části do html kodu
TEster
Profil *
<font color="#ffa500"> Zdar lidi něco zkousím se pls nezlobte </font>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0